|
ok... u poslednje vreme oce da mi ponekad pukne explorer (instaliram suvise programa pa onda neki i zabaguje pa kad ugasim setup.ese tog filesa prsne explorer)... E sad ne bi me to nerviralo medjutim kad on pukne on se pokrene (pratio sam stanje u Task Manageru (mada explorer proces uzima 7.8 MB!?)) medjutim ne pokazuje se! Znaci nema start menija, nema download managera, nema pere nema icega... E sad da li postoji nacin da ja posle pada explorer.exe-a ga ponovo pokrenem tako da se on meni pojavi na ekranu? Desava sejednom u 7 dana ali ide na zivce pa bi mi znacilo da ovo prekinem
m.p. Pretrazio sam forum i nisam nasao nista slicno (ili sam postavljao pogresan upit)
|