prsne explorer.exe i digne se ali se ne pojavljuje!?

prsne explorer.exe i digne se ali se ne pojavljuje!?

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

ok... u poslednje vreme oce da mi ponekad pukne explorer (instaliram suvise programa pa onda neki i zabaguje pa kad ugasim setup.ese tog filesa prsne explorer)... E sad ne bi me to nerviralo medjutim kad on pukne on se pokrene (pratio sam stanje u Task Manageru (mada explorer proces uzima 7.8 MB!?)) medjutim ne pokazuje se! Znaci nema start menija, nema download managera, nema pere nema icega... E sad da li postoji nacin da ja posle pada explorer.exe-a ga ponovo pokrenem tako da se on meni pojavi na ekranu? Desava sejednom u 7 dana ali ide na zivce pa bi mi znacilo da ovo prekinem Wink


m.p. Pretrazio sam forum i nisam nasao nista slicno (ili sam postavljao pogresan upit)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Kad prsne explorer.exe i kad nemaš start meni, nema pere nema ičega Very Happy, stisni Ctr+Alt+Del pa Task Manager kartica Applications i u donjem desnom uglu klikni na New Task... i ukucaj explorer.exe.



offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

ok... sad sam probao i radi... Hvala Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije

LOCK

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1116 korisnika na forumu :: 5 registrovanih, 3 sakrivenih i 1108 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: benne, mile.ilic75, NorthWind, shiro, TRZH92