slika na monitoru treperi

slika na monitoru treperi

offline
  • gloxy 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 07 Apr 2009
  • Poruke: 1

slika treperi, izbacuje da display driver stopped responding, restartuje se ponekad sam, a nekad moram rucno



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Koji monitor i koja graficka ?



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 674 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 4 sakrivenih i 613 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Atomski čoban, Avalon015, Bbbggg1979, bobomicek, bokicacar, BUDDAR70, burevesnik, CHARLIE JA., Citalac, Coficab, Comyymoc, Deki Duga Devetka, djonsule, Draganeli, dusan.l, Dzigy, goran.vvv, Ilija Cvorovic, Ir, KizJ, komsija1, Laluvr, Lance Guest, Lazarus, Lester Freamon, markolopin, Milos ZA, Mirage 2000N, Mićko, morava_01, obsc, Opeshek, Paklenica, pein, Pilence, Posmatrac77OKB, precan, Radula, repac, S-G, sasics, sedan, Solunac na steroidima, StalniPromatrač, stegonosa, Ulzana, Valter071, Veless, Vlada78, xAlex2, yip314, yrraf, zeka013, zlaya011, Zorge, 79693