Problem sa Air Live WL-5450ap

Problem sa Air Live WL-5450ap

offline
  • Pridružio: 01 Apr 2006
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Kruševac

Koristim ovaj access point od 2009-e godine i do sada nikada nisam imao bilo kakve probleme s'njim...Air Live mi je povezan sa ADSL-om, jer moj ruter nema wireless...Problem je počeo da se javlja od kako su počele ove hladnoće, gubi se signal...čas radi, čas ne radi...nekada se desi da radi ceo dan, a nekad samo par minuta i pukne konekcija...Laptop mi vidi sve ostale uređaje, al moj nikako...
Dal' postoji neka šansa za oporavak? I jel postoji neki servis gde bi mogao da odnesem uređaj i da provere u čemu je problem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Recoba20  Male
  • Stručni saradnik
    Umrežavanje
  • Pridružio: 19 Apr 2003
  • Poruke: 2711
  • Gde živiš: Beograd

Kakve su temperature u prostoriji gde se nalazi taj uredjaj? Ne bi bilo lose proveriti elektricne instalacije, pre svega napon mreze.



offline
  • Pridružio: 01 Apr 2006
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Kruševac

Napisano: 03 Feb 2012 21:15

Stvarno ne bih mogao tačno da ti kažem, al u toj sobi gde mi je uređaj ima sigurno oko 10-tak stepeni, možda i manje...(jer kada sednem u toj prostoriji za desktop računar, ruke mi se slede Smile ) Uređaj mi je non-stop upaljen i kao i sam ADSL. Inače, napon je odličan, jer mi je kuća do Elektrodistribucije (Elektroistok,Kruševac).

Dopuna: 12 Feb 2012 17:24

Samo da javim da mi je access point proradio kada sam ga premestio u topliju prostoriju i da više ne gubi signal, izgleda da ova hladnoća veoma loše utiče na njega.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 852 korisnika na forumu :: 121 registrovanih, 12 sakrivenih i 719 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., acatomic, alberto, Andrija357, AS, Battlehammer, Bbbggg1979, Bo96, boj.an, BojanB93, bojanM84, bokicacar, Boris90, boromir, BORUTUS, borya90, boskelazo, brandža84, branko87, C-Gun, celt, Coficab, Comyymoc, cuvarkuca, Czrweni, d.arsenal321, dearg, Devil city 1989, DJORDJE-NO-1, doom83, Dragacevac, Dragon Order, dule10savic, dusanobr, DuškoMraz, Džekson, Eagle_1, EVIDENTICAR, Feller, Georgius, glados, Glavonja049, gobrad, goran.vvv, GORDI, Goxy1, GveX, iceburn, ILGromovnik, Incognito, Jeremiah, JK, Kakarotsvc, kalens021, komsija1, Konda, kovinacc, Kruger, Krusarac, Lazur_01, Lester Freamon, Lucije Kvint, MarijaC84, Marko Marković, maxim_von_burdengate, mercedesamg, Metanoja, Miki 84, mikidragi, mikijoo, mikrimaus, milanpb, Milanče222, Milos1987, MilosM, Mirage 2000N, Mis uz pusku, mm1811, N.e.m.a.nj.a., Nemanja Opalić, nikolapetkovic, nuke92, OgnjenMitric, OldKresoje, Orc, Oscar, Panter, Permaldar, Piani Jazzer, Polifon, Prečanin30, probisic, proka89, radovanstojkov023, radza1, Regrut Boskica, rovac, royst33, Sale0501, saputnik plavetnila, savuni, sevenino, Sin Boskic, Sirius, skvara, Spinosa, Srdjadj70, stefan95, StefanNBG90, tomigun, travisrise, USSVoyager, vidra boy, vladom6, vrgudinac, vrlenija, vukovi, zlukic, zombicar153, Zorge, Zrcalo