|
Poslao: 11 Nov 2005 19:11
|
offline
- Pridružio: 15 Okt 2005
- Poruke: 219
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Nov 2005 18:51
|
offline
- Pridružio: 31 Jul 2005
- Poruke: 238
- Gde živiš: Bogatic
|
Meni je na pola prekinulo neznam sto, taman sam stigao do dnevne sobe kad zakuca.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Nov 2005 02:47
|
offline
- Svetlanica
- Počasni građanin
- Pridružio: 27 Maj 2005
- Poruke: 821
- Gde živiš: In the middle of a Neverland...
|
Luda je igrica... Mnogo mi se dopada.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Nov 2005 06:24
|
offline
- crossover

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Avg 2004
- Poruke: 3050
- Gde živiš: Holandija
|
Jezivo...igrao sam tek malo, ali planiram da nastavim
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Nov 2005 11:31
|
offline
- pixxel

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jun 2005
- Poruke: 9091
- Gde živiš: Tu i tamo...
|
uhhh... igrati je u mraku, koji trip.... Nije losa... brrrrr
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Nov 2005 14:48
|
offline
- crossover

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Avg 2004
- Poruke: 3050
- Gde živiš: Holandija
|
Odigrao sam prvu sobu, ali mi se stalno zaglavi pri ucitavanju druge
Inace slicne igre ovde:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|