Covjece ne ljuti se

1

Covjece ne ljuti se

offline
  • Gad  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 932

Evo neki dan naleti na ovo,u skopu igre je i chat,bas je simpaticno Very Happy

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Izvinjavam se ako je bilo,ja nisam nasao nigdje



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

To ima vec na forumu Drustvene igre, ali dobro..



offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Otvorio sam sobu MyCity .. pa eto večeras ko je slobodan za jednu partiju ..
nek izvoli Smile

offline
  • Gad  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 932

Samo nevalja kad izadjes soba se izbrishe,ali je zanimljivo

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

I prvi rezultati do ponoći .. rezime:

Ina: prvo mesto .. (dobijeno majstoricom) ..
Svitac: drugo .. (džentlensko) ..
Vox: treće .. (aka teorija zavere) Smile
Gad: pobegao sa megdana Wink
Maja: otišla da sprema klopu ..

Bilo je i još par kibicera ..
ali nisu mogli da podnesu sadržaj 'zabranjeno' chata .. Cool

Dopuna: 24 Mar 2006 0:44

Briše se i soba ako nije aktivna .. tjah ..

offline
  • Gad  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 932

@SVITAC

Iznervirao sam se jer ste se udruzili ti i Ina protiv mene

offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Ja nisam mogla ni da udjem sinoc uopste, tj da se ulogujem. Ne znam iz kog razloga..
A ne mogu ni sad da udjem.

offline
  • Pridružio: 08 Jul 2005
  • Poruke: 724
  • Gde živiš: Novi Sad

Meni radi bez problema. Već duže vreme tamo visim - igrica je baš zarazna! Pa ko zna, možda odmerim snage i sa "sugrađanima" uskoro... Ali onda se čuvajte, jedem ko lood! Very Happy

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Gad ::@SVITAC

Iznervirao sam se jer ste se udruzili ti i Ina protiv mene


Eto ti sad .. opet teorije zavere .. posle je tek bilo zanmljivo u poslednjim poljima
su se rešavale partije .. Smile

Eto ko imavremena i neku stalnu konekciju ..
ja ću biti od 21h u sobi .. Wink

offline
  • Gad  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 932

Evo otvorio sam sobu MyCity,pa ko hoce da ga pobjedim neka izvoli..!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1069 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 8 sakrivenih i 966 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: awathorn, Bbbggg1979, Betty25, Bo96, bobomicek, bojcistv, Bokiboks, bokicacar, boro975, Bubimir, cekic, CHARLIE JA., Cicumile, cifra, comi_pfc, Comyymoc, cvrle312, Darth Malak, debeli, Dekanovic, deLacy, Dimitrise93, Djota1, Dorcolac, Dragacevac, esko_hz, Frunze, Georgius, Glavonja049, GORDI, igorkozar83, Jeremiah, Jester, Josip77, Jozo74, Kajzer Soze, kinderpingvin, kingkong1947, konstruktor, Kototamopeva, Kurgan, laurusri, Lazur_01, leptirleptir, Lotus, Lucije Kvint, MagicniHerpes, Major Tankosić, Marko1238, matejman, Mercury, Metanoja, Mi lao shu, mikidragi, milanstankovic087, milbos, MILO-VAN, milutin134, Mićko, Moldovan, museum, nemkea71, neutrino, nikolabb, Panter, Petar25, pirke96, precan, raptorsi, Remarqe, sajorg, SamoGledam, sap, Shinobi, Smiljkovich, Solunac na steroidima, Spinosa, Srki98, StalniPromatrač, stegonosa, tomigun, tomo2, Trpe Grozni, umpah-pah, Valter071, VBoss, Vlad000, Vlada78, Wepp, xAlex2, Yekaterinburg, YugoSlav, Zoca, Zukov, zvomar