Kolekcija paklica i omota za cigarete

1

Kolekcija paklica i omota za cigarete

offline
  • Pridružio: 12 Apr 2005
  • Poruke: 101

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Samo za pusace



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

odlican sajt nisam znala da su moje cigare imale i Marlin Monro na paklici



offline
  • DEMIAN  Male
  • Legendarni građanin
  • IT Manager
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 3706
  • Gde živiš: The darkest place on earth..

Hahaaa haa .....
Svidja mi se.Ja sam paklice sakupljao kao bilDe kad sam bio klinac Very Happy
Ovde sam nasao i prvu cigaretu koju sam iz zezanja zapalio sa 7 god cuveni Filter 57 slovenacki Mr. Green
Ova kolekcija moze komotno da se stavi ako bi se pravila enciklopedija za pusace ...
(something like smoker's wikipedia) Very Happy

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2005
  • Poruke: 70

Odličan sajt, čak sam i karpate našao a bio je hit za vreme inflacije. Smile

offline
  • GZ  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 27 Mar 2005
  • Poruke: 474
  • Gde živiš: Novi Sad

Eh, sto ti uspomene... ode u bokmark odmah...

Kad se samo sjetim, al se nekad dobro jelo, druzilo i hmmmm...

Hvala za link...

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 646

offline
  • Pridružio: 12 Apr 2005
  • Poruke: 101

Svi smo nekad sakupljali i razmenjivali paklice, a bilo je najpopularnije za vreme sankcija i uopste nije sramota:)


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

I ja sam isto sakupljao paklice i naravno samo u tvrdom pakovnju. Imao sam oko 150 (i mislim da ih jos imam)

offline
  • nbuda 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 20 Jan 2005
  • Poruke: 791
  • Gde živiš: Kovin

U jee...Koje emocije naviru!
Svaka čast za link, mada nisam pronašao baš sve čega se sećam.

offline
  • joe88 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 12 Sep 2005
  • Poruke: 7
  • Gde živiš: BG

'ladno ima drina!

Dopuna: 17 Okt 2005 0:02

'ladno ima vek!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 979 korisnika na forumu :: 122 registrovanih, 9 sakrivenih i 848 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, 9191vs, A.R.Chafee.Jr., AC-DC, ALEXV, Aristotle2002, b_z_b, bankulen, Baždaranac, Bo96, bojan313, BOOM COMPANY, boromir, borya90, branko7, Brankojle, brufen, Bubimir, Car89, carinko, CHARLIE JA., Cicumile, Cigi, Clouseau, CrveniSolaris, darcaud, dekan.m, Deki Duga Devetka, delrey, Demi87, doktor097, Dragon Order, Duce, duro1990duro, Dzambas, Džekson, feanor, Feller, Gogi do, Goksi95, Great White, gregorxix, GveX, halkin gol, HrcAk47, igorkozar83, Incognito, Istman, Jablan, Jager715510, Jerry Drake, JimmyNapoli, Jozo74, klepesina, komenski, komsija1, Koser, Kruger, Kvazar, Lance Guest, LeGrandCharles, Litostroton, Magarac, Marko Marković, MaschinenPistole, maxim_von_burdengate, Medojed, mikoyan21, MIKULENCE, milenko crazy north, Milos ZA, MilosM, Moldovan, naki011, Nepopravljivi, nerislav2025, neutrino, Njubara, OgnjenMitric, Orc, orfanel, Orijen, pablojepao, pein, peradetlić, Permaldar, Petar888, pristinski korpus, procesor, RajkoB, rovac, Rumun2000, S-lash, sekretar, Sevatar, Sirius, SirOliver, Skakac7, Sky diver 29, Solunac na steroidima, sosko, Srle993, Stojan Mrsavi, superwhy, t.mile, takini, tomigun, tubular, ujke, v82, varda, virked, Vlada78, vrgudinac, wolverined4, yufighter, YugoSlav, Zec, Zmaj Tolak, zoran77, Zvonkozvonko, zzapNDjuric99