Testirajte svoj vid i srce!

2

Testirajte svoj vid i srce!

offline
  • Pridružio: 11 Mar 2004
  • Poruke: 404
  • Gde živiš: Srbija, Beograd

Dobro je ovo prvo.
Tj. dobro je i ovo drugo ali jako staro, bar nekoliko meseci.
Ovaj prvi i nije bas nesto strasan, ali za drugi sam se bio presekao kad sam ga ranije gledao



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Veličina slike iz filma "Isterivači Đavola" preko celog ekrana mu daje pravi efekat. Smile



offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 646

Mislim da je to sa Vodnikovog sajta slicno kao ovo ali ne smem da pogledam, evo linka pa proverite
http://albinoblacksheep.com/flash/subliminal.php
Jednom sam samo odavno gledala i umalo da riknem...
Confused

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

Moram priznati da je i mene ono Vodnikovo cimnulo žestoko, ali tek drugi put, pošto je prvi put bio isključen zvučnik.

offline
  • Bug-X 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 23 Jan 2004
  • Poruke: 517
  • Gde živiš: Mostar

infrakt Exclamation

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

Ja, ipak mislim da je infarkt.

offline
  • Pridružio: 17 Apr 2004
  • Poruke: 536
  • Gde živiš: Sarajevo

***em ti fazone. Vrisnulo iz zvucnika, vrisnula ja, a muz iz sna skocio....e on je mogao dobiti infarkt! Laughing Laughing

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2004
  • Poruke: 388
  • Gde živiš: Beograd

ja sam se jednom upecao i od tada samo ugasis zvucnike i nije strasno

offline
  • Pridružio: 27 Mar 2006
  • Poruke: -8

Ali nije fora ako iskljucis zvucnike...fora je kad ti se sledi krf u zilama i kad 2 min nemozes doc k sebi Wink

offline
  • Fej  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 1293

ebo vas modificirani cevap, mal' ne riknuh.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1209 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 9 sakrivenih i 1101 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amstel, Ares12356, Asteker, Banovo Brdo, Beardonitch, berste23, bigfoot, black venom, Bombona, boromir, BrcakRS, bufanje, Chainsaw, Cirkon, Daba75, DaliborVukadinovic, darkojbn, dejankm, djile1, Dovla 1980, Duschi, esko_hz, g_g, Georgius, ghoost, goran.vvv, gost321, Goxy1, gregorxix, GveX, IQ116, jalos, JK, Kajzer Soze, kinez88, king111, Kontrausluga, Kosmos Banja Luka, Kozi-RS, kunktator, Lj_ubo, lukac, Macalone, Magarac, Magistar78, Manjane, mačković, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Mi lao shu, Mihajlo, Miler88, Miletić Zoran, mm1811, monomah, MR Z, Mrav Obrad, Ndsk, nenooo, Nepopravljivi, Nikola93., nnnnnnnnnn, nnovakis, NorthWind, novator, nuke92, pein, pfc74, Piani Jazzer, PoolbegD02, probisic, Pururin, rovac, Sami_1ali, sap, ssekir75, starlights, Stevan Visoki, tecataki, TheDictator, trutcina, UncleSAM, vaci, vidra1, Vlad000, Vladoj, voja64, volimpivuvolimrakiju, Vrač, vrlenija, Weah88, XBMC, Zastava, zax22r, ZlatniRez, zubri, šumar bk2