Neko me samo hakuje sta da radim HITNO

1

Neko me samo hakuje sta da radim HITNO

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

Hajde sta da radim neki hah ili lam kako se konektujem na net po 30 puta hoce da mi udju u komp ali ih moj kav to blokira evo detaljnije Idea
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Question Twisted Evil



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Feb 2005
  • Poruke: 349
  • Gde živiš: Novi Sad

Dobro je da AV odradi posao. Sa te strane si miran Smile
Prijavi kod provajdera.



offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Sve štop treba da uradiš je da instaliraš zakrpu ..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

pa ako se nevaram to ti je blaster...Jel da? Neka te napada do jos xxxxxxx dana ne moze ti nista ;-) ... Ali kao sto ti prophet kaze odmah kod provajdera... ODMAH

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

to ga verovatno worm napada, prijavice neduzne korisnike

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

mislis na update: ja sam moj win update do 100% sa sp2

Dopuna: 03 Apr 2005 1:31

znaci neko se zesce okomio na mene od ovih kako se konektujem meni kav blokira upade evo jos ipia
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Onda nemoj da brineš .. sam crv egzistira nanetu .. serverima .. i pokušava da se širi .. sama zakrpa je dovoljna da te zaštiti .. ali neće te zaštititi od pokušavanja da te zarazi ..
imaš opciju da isključuš obaveštavanje o napadima sa neta u kavu ..

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

Ok hvala puno svima

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

Samo ukljuci stealth mode u kav-u i konfigurisi outpost i nemas brige.

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

stealth mode za sta je to posto neznam nesto puno ja o kavu ne koristim ga dugo

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 921 korisnika na forumu :: 127 registrovanih, 12 sakrivenih i 782 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, Andrija357, AS, Asteker, Battlehammer, Bbbggg1979, Ben Roj, Bo96, Bobanzd, BojanB93, bojankrstc, bojanM84, bokicacar, Boris BM, Boris90, boromir, BORUTUS, boskelazo, branko87, C-Gun, Cirkon, Comyymoc, CraniumWhite, Czrweni, d.arsenal321, dearg, Deki Duga Devetka, Devil city 1989, dj.ape, djboj, Djokislav, doom83, Dragacevac, Dragon Order, dunavzed, Džekson, EVIDENTICAR, Gall, Georgius, Giskard, Glavonja049, Gligo01, gobrad, goran.vvv, GORDI, Goxy1, GveX, iceburn, Incognito, ivan979, Ivoo, Jeremiah, JK, Jose, Jovan1997, komsija1, Kruger, Krusarac, Kvazar, Lazur_01, Lester Freamon, Lucije Kvint, MarijaC84, Marko Marković, maxim_von_burdengate, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Miki 84, mikrimaus, Milan1996, Milanče222, Milos1987, mir juzni, Mirage 2000N, Mis uz pusku, mm1811, N.e.m.a.nj.a., Nemanja Opalić, nikolapetkovic, nuke92, OgnjenMitric, OldKresoje, orfanel, Oscar, Panter, Piani Jazzer, Polifon, Prečanin30, probisic, proka89, Prometeus, radovanstojkov023, radza1, raptorsi, raster12, Redred, Regrut Boskica, rovac, Sale0501, sevenino, Sin Boskic, Spinosa, Srdjadj70, StefanNBG90, tecataki, tomigun, travisrise, uruk, vathra, vensla, vidra boy, vladom6, vpetrovic, vrgudinac, vrlenija, vukovi, vuksa72, Walkers, XBMC, Zjmc, zlukic, zombicar153, Zoran1959, Zorge, Zrcalo, |_MeD_|