exe folderi-kako sacuvati podatke

exe folderi-kako sacuvati podatke

offline
  • Pridružio: 01 Apr 2012
  • Poruke: 1

Imamo problem gde mi se desi da mi Isass virus pravi EXE folder i zakljuca mi ga. Nod 32 hoce da ga obrise ali ja hocu da sacuvam folder a da izbrisem tu ekstenziju a na kao sto nod32 uradi da mi da opciju da sve iybrisem. ima neka fora preko total komandera gde se udje u FILE i onda mu se otkace atributi i on onda prikaze dva foldera od jenom- jedan je pravi a drugi isti takav samo EXE. Ali nesto ne radim dobro pa ako moze pomoc



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Brano  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2008
  • Poruke: 1428
  • Gde živiš: Bijeljina

Otvori novu temu ovde : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ali prvo procitaj ovo: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8633 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 4 sakrivenih i 8575 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9191vs, Ailton, AMX72, Apok, BaneM75, Brok, Bushek, Car89, Cicumile, cuvarkuca, Djole3621, Doca, Draganeli, Georgius, Hans Gajger, Ikica977, JOntra, Kenanjoz, KizJ, MadMike, Marko Marković, Marko00, milenko crazy north, mm1811, mnn2, Nikola9223, oblivion, panzerwaffe, Permaldar, Pilence, Podljub, proka89, Qvazimodo, rajkoplje, raster12, redstar72, sasics, Sirius, skok, SpaDej, sslay, sspp, stefan95, stegonosa, umpah-pah, Vanderx, vathra, vidra1, Vlada78, vobo, ZetaMan, 1107, 79693