|
Poslao: 13 Jan 2012 12:46
|
offline
- WF_Jay

- Građanin
- Windows Server Administration-ITAcademy
- Pridružio: 16 Apr 2010
- Poruke: 152
- Gde živiš: Negde u svetu
|
eto kako i naslov kaze imam lepe malware u kompu...
ne smem da ih brisem jer bojim se da cu da izgubim sistem, pa da vas pitam dal' da ih brisem ili da ih ostavim da "sede" u sistemu..
eto log sto mi je malwarebytes antimalware dao:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 13 Jan 2012 12:55
|
offline
- ivance95

- AMF pripravnik
- Pridružio: 04 Jul 2011
- Poruke: 5424
|
Isprati ovo uputstvo:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
I otvori temu u ambulanti sa potrebnim izvestajima.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Jan 2012 13:18
|
offline
- 1l padr1n0

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 02 Feb 2008
- Poruke: 14018
- Gde živiš: Nish
|
To sto je MBAM detektovao, slobodno mozes ukoniti. Neces narusiti stabilnost sistema. Nije u pitanju malware, bar sto se tice tih registry unosa.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Jan 2012 15:53
|
offline
- WF_Jay

- Građanin
- Windows Server Administration-ITAcademy
- Pridružio: 16 Apr 2010
- Poruke: 152
- Gde živiš: Negde u svetu
|
goran9888 ::To sto je MBAM detektovao, slobodno mozes ukoniti. Neces narusiti stabilnost sistema. Nije u pitanju malware, bar sto se tice tih registry unosa.
izbrisao sam ono sto mije MBAM dao. i jel da odradim ono sto trebam za ambulantu ili ne?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Jan 2012 16:24
|
offline
- 1l padr1n0

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 02 Feb 2008
- Poruke: 14018
- Gde živiš: Nish
|
Kako zelis. Ako mislis da ima potrebe, odradi. Ako nemas problema, onda nema potrebe.
|
|
|
|
|
|