malware u registry bazi i jos negde

malware u registry bazi i jos negde

offline
  • Windows Server Administration-ITAcademy
  • Pridružio: 16 Apr 2010
  • Poruke: 152
  • Gde živiš: Negde u svetu

eto kako i naslov kaze imam lepe malware u kompu...
ne smem da ih brisem jer bojim se da cu da izgubim sistem, pa da vas pitam dal' da ih brisem ili da ih ostavim da "sede" u sistemu..
eto log sto mi je malwarebytes antimalware dao:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Isprati ovo uputstvo:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
I otvori temu u ambulanti sa potrebnim izvestajima.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

To sto je MBAM detektovao, slobodno mozes ukoniti. Neces narusiti stabilnost sistema. Nije u pitanju malware, bar sto se tice tih registry unosa.

offline
  • Windows Server Administration-ITAcademy
  • Pridružio: 16 Apr 2010
  • Poruke: 152
  • Gde živiš: Negde u svetu

goran9888 ::To sto je MBAM detektovao, slobodno mozes ukoniti. Neces narusiti stabilnost sistema. Nije u pitanju malware, bar sto se tice tih registry unosa.

izbrisao sam ono sto mije MBAM dao. i jel da odradim ono sto trebam za ambulantu ili ne?

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Kako zelis. Ako mislis da ima potrebe, odradi. Ako nemas problema, onda nema potrebe.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1480 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 2 sakrivenih i 1464 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, Ben Roj, Bobrock1, bojan313, Clouseau, Colt D, Jovan.D, komsija1, Naj-Turs, Novakomp, Saša31LPB, Stevan Visoki, vddutina, zziko