Mcafee internet security 2013 and trusted items

Mcafee internet security 2013 and trusted items

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2008
  • Poruke: 80

Zna li neko kako objekte iz karantina da prebacim u trusted,jer mi tu opciju u karantinu ne nudi.Pozdrav.




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Probaj ovako. Zaustavi zaštitu, vrati fajlove iz karantina pa ih onda dodaj u trsuted zone. Nakon toga uključi zaštitu.



offline
  • Pridružio: 11 Jan 2008
  • Poruke: 80

Ali kako ubaciti u trusted listu kad nigde ne nudi tu opciju.

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Jesi li probao možda drag & drop?

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2008
  • Poruke: 80

vasa.93 ::Jesi li probao možda drag & drop?


Probao sam ne moze.Nisam ja bas laik da neznam kako bi to trebalo,ali ovde stvarno ne vidim nacin kako bi trebalo.U principu trebalo bi da bude kao i na ostalim AV.Valjda ce naleteti neko ko koristi ovaj AV i pomoci.Za Mcafee sam dobio besplatno licencu 6 meseci,a i cini mi se ok AV samo me zeza ova stvar.Pozdrav.

offline
  • dr_Bora  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 24 Jul 2007
  • Poruke: 12280
  • Gde živiš: Höganäs, SE

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:Note: The restore and trust feature used to be included in the home products and still is in the Enterprise/Business products - it has been reinstated in the 2011 consumer products (VirusScan 11 and up), in the scheduled and manual scan settings only but not in real-time scanning settings yet.

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2008
  • Poruke: 80

dr_Bora ::https://community.mcafee.com/thread/2016

Citat:Note: The restore and trust feature used to be included in the home products and still is in the Enterprise/Business products - it has been reinstated in the 2011 consumer products (VirusScan 11 and up), in the scheduled and manual scan settings only but not in real-time scanning settings yet.


Znaci nema nista od trusted fajlova.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1038 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 7 sakrivenih i 959 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, ajo baba, aleph_one, bakovaca, BaneM75, bojcistv, Bombona, Borkanović, BOXRR, Bubili, bukefal, CHARLIE JA., Ciri1994, Colt D, DaliborVukadinovic, dendrit86, djonsule, Djota1, DragoslavS, drimer, dukajov, eagle.rs, Georgius, Glavonja049, goxin, Jovan1983, Jozo74, K-1A, Kalu128338, Khalid ibn al-Walid, Lep1na, Mae, Marko Marković, mercedesamg, milenko crazy north, MILO-VAN, MiroslavD, Mićko, mrgud2025, nedeljkovici, nixos, Nomica, obsc, OKT, operniki, Pekman, peradetlić, Pero, pobeda, Profesor_018, Pururin, Radoslava, Radula, RD84, royst33, ruma, SANDRO1973, Sarmat, Singidunumac, Sirius, skok, sonico, stegonosa, uruk, vathra, YU-UKI, Zavulon, Zmaj Tolak, Zorge, Žrnov, 79693