NOD32 Jel ovo vec vidjeno

NOD32 Jel ovo vec vidjeno

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2005
  • Poruke: 182
  • Gde živiš: bg

ko kaze da nece biti "nod is"

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

i na kraju pocetak

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Herceg 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 15 Mar 2005
  • Poruke: 5
  • Gde živiš: Trebinje

Moze li mi neko pomoci imam NOD32 i jednostavno kara krenem sa onim "Rucnim" skeniranjem diska on krene da radi i nakon nepune minute sam se iskljuci neobavivsi posao.
Sta dalje kako dalje, jer mi je OFIS "Poludio" a primjetio sam i koddrugih programam manje smjetnje. Sumnjam da je to djelo nekog virusa.



offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

postavi pitanje u podforumu ambulanta

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2840 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 8 sakrivenih i 2761 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A.R.Chafee.Jr., alternator, Bgorando, bobomicek, bojcistv, boromir, Bosnjo, bukefal, bunker, BWG, carinko, Chainsaw, Cirkon, d.arsenal321, DavidA, Dixtrix, Djokislav, DonRumataEstorski, doom83, Džekson, ekipo26, g_g, Great White, Halabit, Helket, iceburn, ILGromovnik, joca83, Kajzer Soze, komenski, kybonacci, ladro, Lester Freamon, Lieutenant, mainstream, mercedesamg, Metanoja, mikrimaus, Milan A. Nikolic, Miler88, Milometer, MiloradKomadic, Miškić, Moldovan, nenomir, nuke92, Otto Grunf, Panter, Papadubi, Permaldar, proljece, repac, Semprini, Sharpshooter, Sirius, Smiljkovich, stefan95, ujke, VanZan, vjetar, vladaa012, VNVK, vojnik švejk, vrgudinac, W123, Wehicle, wulfy, XBMC, zemljanin, Zorge