NOD32 blokira w@rez forume

1

NOD32 blokira w@rez forume

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

NOD32 je nakon skidanja poslednjeg apdejta, poceo da se bori i protv najvecih "zabranjenih" foruma.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • DEMIAN  Male
  • Legendarni građanin
  • IT Manager
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 3706
  • Gde živiš: The darkest place on earth..

Jel' te pita/obavesti prvo da je pristup tom sajtu potencijalno loš po tebe ili ga jednostavno blokira bez pardona? Smile



offline
  • dr_Bora  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 24 Jul 2007
  • Poruke: 12280
  • Gde živiš: Höganäs, SE

Ta funkcija postoji još od verzije 2.x (istina, nikad mi nije prijavio blokiranje bilo čega, ali... Smile).

IMON > Website access blocking.

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

DEMIAN ::Jel' te pita/obavesti prvo da je pristup tom sajtu potencijalno loš po tebe ili ga jednostavno blokira bez pardona? Smile

Blokira ga bez pardona Very Happy

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

To nije fer. Sta njega briga sta ja posecujem. On je tu da blokira malware.

offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

Mene vise zanima koji im se sve sajtovi nalaze na toj listi potencijalno opasnih..hm...

offline
  • dr_Bora  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 24 Jul 2007
  • Poruke: 12280
  • Gde živiš: Höganäs, SE

wa*ez / cr*ckovi = leglo malware-a.

Takva ''radna praksa'' bi bila diskutabilna samo da ne postoji mogućnost isključivanja te funkcije (a to još niko nije rekao, tako da...).

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2007
  • Poruke: 363

Ali na primer ovaj forum sto je marko postavio na slici nema malware-a.

offline
  • Pridružio: 02 Jul 2003
  • Poruke: 84
  • Gde živiš: Negde oko NS

Hmmmmm
I meni se isto desava, a ne mogu da pronadjem kako da iskljucim taj deo zastite
Zna li neko?

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2004
  • Poruke: 1704
  • Gde živiš: U svom mestu

Cemu iskljucivanje ovog vida zastite kada se svi ovde borimo protiv piraterije, a znamo da su wa*ez sajtovi leglo piraterije. Wink Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1037 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 8 sakrivenih i 957 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9191vs, AirSremac, aleksmajstor, Apok, Arhiv, as2025, b_z_b, blankspace, bojan_t, bojank, bojcistv, Botovac, BtR-45, Centauro, cifra, deks, Denaya, Devil city 1989, DS01, dusan.l, dusan2022, dushan, dzada, HrcAk47, Inner-Cell, IpMan, istokzapad, jarovitt, Joint Chief, Još malo pa deda, Kajzer Soze, lanishtefm, MarkoD, Michellefromrezistance, milanpb, Miler88, MILO-VAN, milos.cbr, milos97, Misterrno, Mićko, Moldovan, Motocar, Mrav Obrad, nemkea71, OKT, opt1, pablojepao, Panter, pein, PO1974, Prometeus, Remain, Sirius, sistem22, Smiljkovich, ss10, suton, synergia, tomo2, Tumansky, vathra, Velizar, veljkovicdani, Vrač, vrgudinac, vukdra, zlaya011, Zmajac, Zrcalo, Zvonkozvonko