Potrebna pojašnjenja u vezi Norton IS-a

Potrebna pojašnjenja u vezi Norton IS-a

offline
  • mala87 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 07 Mar 2008
  • Poruke: 28

Znam da je pitanje malo bezveze ali da li moze neko da mi malo bolje objasni rad sa Norton Internet Security-em?
Kako se uklanjaju virusi,skeniraju idt...
AV mi je na nemackom a ja slabo stojim sa njim pa imam veliki problem.

Hvala unapred



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4806 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 10 sakrivenih i 4716 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 8u47, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, Bane san, Black Luster Soldier, bojank, boromir, branko7, Bubimir, celik, Chainsaw, CHARLIE JA., Cicumile, Comyymoc, DaliborVukadinovic, debeli, Despot1, Djota1, dusanobr, Electron, ElGenius, goran.vvv, goxin, igorkozar83, ikson, Ilija84, IQ116, Jeremiah, JimmyNapoli, JOntra, Još malo pa deda, Kruger, kunktator, kybonacci, ljubo70, lord sir giga, louderik, macak44, mat, mercedesamg, Milometer, Milun24, Mldo, monomah, MrG, MrNo, nemkea71, Nobunaga, operniki, Orc, pablojepao, panzerwaffe, Papadubi, PITT, pobeda, Pururin, Ray1973, redstar72, Resnica, RiV, sabros, Simonsen23, Sirius, skok, Stanlio, stevanito, Szigetwar, Tafocus, tamno.nebo, The Boss, Timočka Divizija, vaci, vensla, VJ, Vlada1389, vrgudinac, zemljanin, Živković, 79693