Spybot i Kis 2009

Spybot i Kis 2009

offline
  • Pridružio: 21 Nov 2008
  • Poruke: 77

Imam na kompu spybot-a i hteo sam da instaliram kis2009 ali nije hteo da se instalira jer je nekompatibilan sa spybot-om.Moze li to nekako da se namesti da rade zajedno jer ne zelim da se odreknem spybot-a?
hvala na pomoci



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Ima. Deinstaliraj Spybott. Onda instaliraj KIS, pa onda opet instaliraj Spybot. Kod mene rade zajedno bez problema.



offline
  • BMW 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 314

Divan savet.
Znači, oni koji su napravili KIS su malo blesavi što su stavili upozorenje da se ne slaže s tim programom?
Ako ti 'radi bez problema' ne znači da će tako i ostati.
Možda ne vidiš problem.
Ako smatraš da je Kasperski pogrešio, zašto onda držiš njegov program?
Otkuda ti poverenje u takav program koji već na početku instalacije brlja i izbacuje pogrešna upozorenja?

Na kraju pitanje za moderatora: zar ovde nije uvedeno pravilo da savete daju samo stručni i upućeni, koji su bar prošli vaš kurs obuke?

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

BMW ::Divan savet.
Znači, oni koji su napravili KIS su malo blesavi što su stavili upozorenje da se ne slaže s tim programom?
Ako ti 'radi bez problema' ne znači da će tako i ostati.
Možda ne vidiš problem.
Ako smatraš da je Kasperski pogrešio, zašto onda držiš njegov program?
Otkuda ti poverenje u takav program koji već na početku instalacije brlja i izbacuje pogrešna upozorenja?

Na kraju pitanje za moderatora: zar ovde nije uvedeno pravilo da savete daju samo stručni i upućeni, koji su bar prošli vaš kurs obuke?



Damn. Shocked
E svasta cu da procitam ovde. LOL

Ne radi samo kod mene, nego kod svih kojma sam instalirao. Jednooooo 50-60 kompjutera. Wink

Inace ova kombinacija radi kod mene, a i kod ostalih, jedno tri-cetri godine, samo se menjaju verzije jednog i drugog programa. Wink

Posto ja nisam dovoljno strucan i po tvom ukusu, je l' dovoljno strucan mod na Kaspersky forumu?


Hi,

I am considering buying a KIS 2009 license for 3 computers but, I am hesitant now since this seems like a bad practice

I would like the Kaspersky team to clarify something: does their software conflict with REAL-TIME scans that are enabled in apps such as Spybot?

Because I DO NOT use any real-time scanners at all, and only do MANUAL scans with most of my software, including Spybot.

Is this really neccesary? I do not want to remove Spybot, it's one of the best freeware apps I've used and it would be a shame.


If Kaspersky causes no harm to other security apps when running in MANUAL mode then can this be changed in a future update, so it's optional to uninstall.

I will wait and see, because right now I do not want to install KIS.

Thanks



If you would like, you may do this: Install Kaspersky first> reboot, then install Spybot, on demand only, no real time, teatimer, immunizer. As security applications hook deeper, and self defense and HIPS are improved, inter-vendor compatibility is not improving. You can enable all threat categories in Settings > Threats and exclusions > Settings > other programs>ok>ok, for extended detection. Also, Superantispyware works very well with Kaspersky, in real time also.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

@ bad_boyyyy


Uostalom, izbor je na tebi. Hoces li da poslusas moda na Kaspersky forumu, ili BMW-a.

Aj, uzdravlje. smešak

offline
  • Pridružio: 11 Apr 2008
  • Poruke: 422
  • Gde živiš: Pertovo

ja imam kis2009 i ubjeđen sam da kis anti spyware ima u sebi to jest da pored kis-a spyboat nije potreban
prije neki dan(poslije korištenja kis-a jedno 3-4 mjeseca)sam ga instaliro i radi bez problema(da objasnim veri kako se instalira)ali nije mi ništa našao juče sam ponovo obnovio bazu i skeniro i opet ništa
znači(po mom skromnom iskustvu)može da radi sa kis-om ali nema potrebe

offline
  • Pridružio: 21 Nov 2008
  • Poruke: 77

Da ne otvaram nowu temu,kazite mi sta da radim sa ovim?Da li ga je kasper obrisao ili sta?




I kako se uopste brise preko kaspera?Nista mi nije jasno...pozz

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

bad_boyyyy ::Da ne otvaram nowu temu,kazite mi sta da radim sa ovim?Da li ga je kasper obrisao ili sta?




I kako se uopste brise preko kaspera?Nista mi nije jasno...pozz


Nija ga obrisao, vec ti javlja da imas sigurnosnih propusta u Adobe, ne vidim ceo link, programu.
Treba da se "zakrpi" taj programa koji je KIS prijavio kao potencijalno ranjivog. Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 21 Nov 2008
  • Poruke: 77

Hvala svima na pomoci,verovatno cu ponovo da instaliram KIS jer sam ga obrisao pa cu da stavim posle spybot-a ali kao on demand scanner...Hvala puno svima...pozz

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1097 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 6 sakrivenih i 1008 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Ailton, airliners, AK - 230, alex71, Ares12356, Asteker, Bane san, bbrasnjo3, boj.an, bojan_t, bokicacar, Bosnjo, bukefal, CHARLIE JA., Cicumile, Citalac, coaaco, darionis, Despot Đurađ, Draganeli, DrNeoCortex, gorval, goxin, igorkozar83, Jager715510, joca83, jodzula, Kenanjoz, KizJ, klepesina, Kobrim, Konda, Lap720, Linda, Lucije Kvint, madza, Marko Marković, mercedesamg, Mercury, Metanoja, mist-mist, Mitch22, mixkax, Mrav Obrad, Neutral, nikolapetkovic, niksa517, nixos, Novakomp, pablojepao, pein, Permaldar, Petar25, Prašinar, PrincipL, proka89, Ran, raster12, Rok A Bit, royst33, rr559, Samo gledam, skok, Srki98, SympathyForTheDevil, Szigetwar, Tanasko95, Tila Painen, tomo2, trajkoni018, Trpe Grozni, tubular, Tumansky, Tvrtko I, Ugljesa99, user24, Valter071, Vasilije Budović, Velizar Laro, Vlado82, zgoljo, Zrcalo