Šta posle raskida?

Šta posle raskida?

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Zanimljiva tema koja je bila u Antidepresivu pre neki dan a i te kako ima veze sa ovim forumom.

Odslušajte pa vidite kako se ljudi nose sa raskidima.

Ima zaje*ancije ali ima i ozbiljnih razgovora....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1605 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 13 sakrivenih i 1518 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Apok, Arhiv, Aristotle2002, Banovo Brdo, Baždaranac, BB, BojanB93, boracbl1389, branko7, brufen, bunker, Chainsaw, Cirkon, cuvarkuca, Cvijo_ue, darcaud, DJUNTA, doktor097, Dolinc, Džekson, feanor, Georgius, ibssa, Ivoo, jeen yuhs, kaput21, Kobrim, kolateralnasteta, komenski, LostInSpaceandTime, M74AB3, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, metallac777, MIKULENCE, Miler88, minke, mrgud2025, nenooo, nikolabb, nixos, nuke92, picknick, rajkoplje, rakivan, raso76, repac, Robin, rovac, samsung, SirOliver, Smiljke, Smiljkovich, Sonic, starlights, Szigetwar, tomo2, Tvrtko I, Ugljesa99, v82, vazduh, vensla, vidra boy, VJ, vladom6, VP6919, vrlenija, Walkers, wulfy, Zorge, Zrcalo