IE kako snimiti stranicu

IE kako snimiti stranicu

offline
  • Pridružio: 21 Mar 2011
  • Poruke: 32

kada otvorim IE i pokušam da snimim stranicu kao webpage complete ( File, Save As...webpage complete htm html) prijavljuje mi grešku kao na slici da ne mogu snimiti stranicu...




koristim XP SP3, a IE je v.8.0.6001 i ovo sam primetio da mi se dešava na mycity sajtu.
u čemu bi mogao biti problem i kako da ga rešim?
hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Zanimljivo, IE 8 na Win7 neće ni kod mene da snimi tu (ili neku drugu sa MyCity) stranicu, dok pod FFox sve radi... Mr. Green



offline
  • Pridružio: 21 Mar 2011
  • Poruke: 32

i ja sam snimio stranicu sa FF ali mi nije snimio sve slike već samo neke pa sam zbog toga hteo da sačuvam stranicu sa IE...
probao sam i druge stranice sa mycity-a ali IE ni njih nije hteo da snimi.
neko rešenje?

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

Probaj CTRL+S na stranici koju bi snimio --> pa pod "Save as type" izaberi --> Webpage, complete

offline
  • Pridružio: 21 Mar 2011
  • Poruke: 32

Napisano: 17 Maj 2013 5:44

klodovik ::Probaj CTRL+S na stranici koju bi snimio --> pa pod "Save as type" izaberi --> Webpage, complete

neće ni ovo da radi...

pokušao sam i sa portable verzijama IE ( 8, 7 i 6) ali nijedna nije mogla da snimi stranicu već je pokazivala istu grešku kao na slici iz prvog posta.

Dopuna: 20 Maj 2013 6:29

još uvek nisam uspeo da uradim ništa oko snimanja stranice sa mycity-a, da li ovo nije moguće ili je negde drugde greška i problem?
pozdrav

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3134 korisnika na forumu :: 31 registrovanih, 5 sakrivenih i 3098 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apok, Arahne, avijacija, bojan_t, Cicumile, Coabelgrade, CrveniSolaris, Djordje29, Dusko_Dugousko, GrammaticalAnalysis, Helket, istina, J - 6, Kozara1, Mićko, mkukoleca, nenad81, partyzan, Polifon, redstar72, rikirubio, Robin, Shilok, Srna, Stevan2026, Stoilkovic, vaso1, Vlado82, vukovi, zzapNDjuric99, 1324