|
Ne moraš da reinstaliraš sistem, ali je nepohodno pokrenuti recovery konzolu koja se pokreće boot-ovanjem instalacije Winodws-a. Nakon toga samo u konzoli ukucaš sledeće komande:
bootrec.exe /fixmbr
bootrec.exe /fixboot
Nakon toga restartuješ računar i to je to.
Boot-ovanje možeš da uradiš i sa USB fleš momorije: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Takođe, ako se ne snalaziš, pogledaj sledeća dva linka:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|