Rad bubrega

Rad bubrega

offline
  • Pridružio: 18 Jan 2012
  • Poruke: 477

Ukoliko covjek ima zatajenje jednog bubrega, a drugi mu je u funkciji 70%, da li moze imati normalan zivot, zivot bez tegoba? Kakav je vas pogled na datu situaciju i da li je ovo opasno?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Sto se tice zivota coveka sa 1 bubregom moze da zivi sasvim normalno,a ako je i tog jednog smanjena vrednost rada covek moze ziveti normalan zivot uz neku terapiju koja ce "odrzavati" taj bubreg.Sto se tice opasnosti moramo biti svesni da nista nije bezazleno.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8495 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 10 sakrivenih i 8391 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., aca018, advokat84, Apok, Asparagus, Avalon015, BlackTower, bojan_t, Boris90, bunker, Cicumile, Colt D, Crazzer, dane007, darcaud, Darth Malak, DeerHunter, Dejan_vw, Despot1, dj.ape, Djokkinen, djuradj, dule10savic, Feller, Flanker-G, Foxdie, goran.vvv, GORDI, gost321, Great White, HogarStrashni, iceburn, Igritelj, ikan, ILGromovnik, IpMan, ivan979, Ivica1102, Jan, Jester, K a s p e r, kaisarevic1, KizJ, knutveliki, kreker, kunktator, lcc, Lieutenant, M74AB3, Macalone, mat, mauglibn, maxim_von_burdengate, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, milimoj, Milovan Dinic, MK10, Murko, Nebojsa Georgijev, nekdo, nezavisni mislilac, niksa517, Nmr, nnovakis, Ns1975, nuki1234, pajcex026, Parker, pein, peradetlić, Pero, Posmatrac77OKB, Prečanin30, Ray1973, Regrut Boskica, RJ, sap, saputnik plavetnila, Shajlok, Sharpshooter, Shinobi, SOVO515, Srle993, styg, Tandrkalo, tecataki, trutcina, vidra boy, VJ, Vlada1389, |_MeD_|