|
Delfične Jednostavno jer ga koristim najduže i sve mi se sinhronizuje tako da svaki put kada ga instaliram ostanu mi svi podaci (istorija, bookmark...)
A koristim ga i zato što mi najpravilnije prikazuje web stranice, sve učita kako treba i gde treba. Npr. dešava mi se da kada na Android browseru ili operi otvorim neku stranicu gde se nalazi neki pop-up, on ode skroz desno i ne vidim onaj X da ga ugasim. Dolphin smanji prozor i lepo se vidi X i ceo sadržaj.
To je jedan primer koji mi je prvi pao na pamet, a ima ih dosta.
Operu nikako ne volim, jako je "oguljena" i posle par nedelja korišćenja kao da sam koristio nedovršen browser, nije ni do pola funkcionalna kao Delfin.
UC sam koristio, nije loš, zadovoljan sam, ali ne prelazim sa Dolphina jer, kao što rekoh, dugo ga koristim pa imam sve sinhronizovano a sad da sve prebacujem.... nije mi baš toliko dosadno
Još mi se svideo i Chrome. Kod njega imam zamerki što je glomazan i nerviraju me oni bookmarkovi - očajno je urađeno. Dok dođem do bookmarka sa računara pogubim se tu u te foldere. Početna je isto užasna.
|