Kako koristiti disk za popravku sistema koji sam narezao?

Kako koristiti disk za popravku sistema koji sam narezao?

offline
  • elektricar
  • Pridružio: 06 Jun 2011
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: cacak

dobro vece.
moze li neko da mi ojasni,dali mogu i kako da koristi m disk ,koji sam narezao kao iso fajl za popravku.medjuti kad ga ubacim u komp on mi pokazuje da je to neki obican fajl udf.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Za pocetak, procitaj ovo:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

... kada procitas, lepo, precizno i detaljno napisi kakav problem imas, jer ja nisam ukapirao.



offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Na disku ti prikazuje taj UDF fajl?

offline
  • elektricar
  • Pridružio: 06 Jun 2011
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: cacak

dobro jutro.
hteo sam da pitam kad otvorim ovaj fajl kako da ga koristim za popravku sistema.ili on nije dobro narezan.ja sam ga kopirao sa racunara.

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

"Popravku sistema" ne možeš da vršiš iz aktivnog sistema. Znači, neophodno je da boot-uješ taj disk. U BIOS-u treba da podesiš da ti "first boot device" bude čitač diskova, a onda ubaciš disk, restartuješ PC, disk se boot-uje i ti popraviš sistem.

O svemu tome je mali milion puta pisano na forumu, pa izvoli pretraži. Smile

offline
  • elektricar
  • Pridružio: 06 Jun 2011
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: cacak

hval veliko i izvinite drugi put cu pregledati forum.a ovo sam razumeo u potpunocti .

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7014 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 5 sakrivenih i 6919 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amonsrb, ArchaBasha, Avalon015, b_z_b, Badja, bigfoot, bladesu, bobomicek, bojank, Borski1977, bpvl, Brankojle, brufen, Cicumile, damir55555, darionis, dendrit86, Dixtrix, Djokislav, Djokkinen, Djota1, DrNeoCortex, Džekson, fireball021, Glavonja049, Goran 0000, goxin, Imperator_Aleksandr_lll, jaeger, jalos, Jeremiah, JohnDoe, Jozo74, K-1A, Kawasaki1000, Krin, kybonacci, larix, lcc, LostInSpaceandTime, Mcdado, Medojed, Meklejn, miki69, Miler88, MILO-VAN, milos.cbr, Mićko, mm1811, Motocar, mustangkg, nebojsag, nekdo, nenad81, nesa1962, Niki2024, Nomica, OKT, Orc, Papadubi, Petar888, Podljub, Pururin, rodoljub, RommelBL, rovac, ruma, S-G, saputnik plavetnila, Sevatar, Sharpshooter, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, theNedjeljko, tomo2, Topaz9, Tribal, Tumansky, ujke, vidra boy, VJ, Vlada78, vladaa012, Voice1, Volkhov-M, ziggga, Zmaj Tolak, Zmajac, 1107