NBA Playoff 2012/13

3

NBA Playoff 2012/13

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W






Cool



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 104
  • Gde živiš: nis

Napisano: 23 Maj 2013 11:06

Pravo finale na istoku, Džordž u poslednjoj sekundi za produžetak, King u zadnje 2 sekunde produžetka polaganje za pobedu, ima Indijana krv da im pusti...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 26 Maj 2013 12:56

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
SA poveo 3-0, rešili da vrate Memfisu milo za drago Smile, Memfis odlično otvorio utakmicu, imali plus 18 a onda matori lisac Greg šalje drugu petorku na parket, produžetak, a tamo su Dankan i drugari najači.
Kao što već znate Indijana izjednačila na 1-1, mora Vejd da se razigra na može King sve sam.



offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Evo ko je propustio utakmicu izmedju Miami-a i Indiane, LeBron VS. George-a. Very Happy












Evo i GIF animacija. Mr. Green

offline
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 104
  • Gde živiš: nis

Dobar sam prognozer GUZ - Glavom U Zid , 4-0 za SA protiv Memfisa, Parker 37 poena.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ipak je bio to veliki zadatak da Memfis izbaci 3 najače ekipe zapada za redom Mr. Green

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

... I tako.... Trio Fantastico ode dalje. Mr. Green




Ko od sale, dobro sam predvideo, medjutim nisam znao da ce bas ovako lako biti.



S druge strane je trenutno 2-1, ali mislim da cemo gledati finale Miami - San Antonio.
Indiana ima dobar tim, ali ipak gledajmo realno.

offline
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 104
  • Gde živiš: nis

2-2 trenutno, biće krvi tu do kolena Smile

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Miami Heats win game 5.

Dakle trenutno je 3-2 za Miami. Smile


offline
  • Kosarkas
  • Pridružio: 26 Jun 2012
  • Poruke: 323
  • Gde živiš: Pionir,Spens

Napisano: 01 Jun 2013 18:34

nocas u 2:30 game 6.nadam se pobedi Majamija. Very Happy

Dopuna: 14 Jun 2013 11:58

miami-san.antonio 2-2 lebron se konacno probudio.33 poena.vejd 32.idemo do titule

Dopuna: 21 Jun 2013 11:18

nothing but the Heat.pobeda Majamija.LeBron 35 poena.a najjaca je njegova izjava na kraju:You know all that things they talk about me doesnt matter.I am just LeBron James from Akron,Ohio.I shouldnt even be here.All that they say outside i dont matter.Aint got no worries!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2296 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 10 sakrivenih i 2209 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4fat, 9191vs, airsuba, Asteker, awathorn, Bubimir, Cicumile, cifra, cikadeda, coaa, DeerHunter, dekan.m, Dogma21, Dorcolac, Dovla 1980, dule10savic, Džekson, esko_hz, Georgius, GveX, ILGromovnik, ivan_8282, Jecmendo, jodzula, JOntra, Kobrim, Koplje, leopard83, leptirleptir, Linda, Litostroton, LostInSpaceandTime, luka35, markolopin, MB120mm, Mcdado, mercedesamg, metallac777, mikrimaus, milenko crazy north, milos97, mino bosanac, nebkv, nekdo, nikoladim, nikolapetkovic, nuke92, Panter, pedja2506, pera bager, picknick, proljece, Radoslava, Remarqe, repac, SamoGledam, Sevatar, Sevetar, Sirius, skok, skvara, Solunac na steroidima, StankoVrankovic, stegonosa, tecataki, TheDictator, theNedjeljko, toni061, VekiJ, veljko82, vladaa012, Vladimir O., xAlex2, yip314, ZetaMan, Zmajac, Zvone