IPTV ili Total TV

2

IPTV ili Total TV

offline
  • Pridružio: 19 Sep 2007
  • Poruke: 1680

Nisi pogresio, veruj mi. Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 22 Feb 2008
  • Poruke: 201
  • Gde živiš: shumadija

moje licno misljenje je: da total tv,ima malo bolju ponudu kanala,ali je na iptv slika mnogo cistija...licno sam na CS....pa uzivam u skoro svim kanalima,koji postoje...Smile



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1999 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 7 sakrivenih i 1917 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, AK - 230, Andrija357, annon, bb929, bobor, Bojan198527, Boskovic, Botovac, BOXRR, Chainsaw, coaaco, Dannyboy, darionis, Dimitrise93, djonsule, djordjemiklusev, djuradj, dmitarche, dolinalima, draganca, Džekson, france93, Georgius, Gitzherai, goran.vvv, goxin, Goxy1, Ilija84, Jerry Drake, Jester, Kajzer Soze, kaput21, laganini123, Lep1na, limeni, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, M74AB3, madza, mercedesamg, metallac777, MGBRBG, milenko crazy north, Miler88, mir juzni, Misterrno, Mićko, mm1811, Moldovan, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, novator, Otto Grunf, Paklenica, Papadubi, pein, Radula, raso76, RD84, Remain, sekretar, spalev, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tanakadzo, Tanjagre, tomigun, Tumansky, vazduh, VBoss, VP6919, Zrcalo