total commander

total commander

offline
  • Pridružio: 21 Jun 2006
  • Poruke: 189

Kako da podesim total commander da mi si pri ukljucenju pojavljuje u full screen-u?

Hvala !



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Nov 2007
  • Poruke: 1378

Configuration/Save position



offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Naravno, pre ovoga sto je kentaurus napisao, stavi ga da bude preko celog ekrana, pa tek onda save position.

offline
  • Pridružio: 21 Jun 2006
  • Poruke: 189

Hvala puno !!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1573 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 8 sakrivenih i 1481 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., Andy, Apok, ArchaBasha, Aristotle2002, BaneM75, BB, Bojan198527, bojan313, bojank, BOXRR, bpop, brandža84, Bubimir, Camposam, Centauro, Comyymoc, Cvexi, dejan1972, deks, Despot Đurađ, djordjemiklusev, DM1994, drimer, DrMrPr, Electron, Flanker-G, FOX, Georgius, goran.vvv, Grebostrek, Hans Gajger, Hitri, Ivoo, Jager715510, Jeremiah, jon istvan, JOntra, Jose, kybonacci, Marko Marković, Medojed, mercedesamg, Miler88, milos97, mm1811, mrdaak, MrG, mrgud2025, N.e.m.a.nj.a., nebkv, nenad81, Nepopravljivi, Nikoletina Bursac, nixos, nnovakis, operniki, ozzy, Panter, pein, peradetlić, PlayerOne, precan, predragc, Primus17, procesor, Pururin, repac, sap, Shinobi, t.mile, tamno.nebo, taomaster, Tihi86, Tvrtko I, VBoss, veljko82, VJ, Vrač, vrgudinac, xAlex2, zokizemun, 79693