Crni kvadrat oko simbola na desktopu

Crni kvadrat oko simbola na desktopu

offline
  • Miroslav Tanaskovic
  • Gradjevinski tehnicar
  • Pridružio: 02 Jan 2009
  • Poruke: 810
  • Gde živiš: Cacak

Neznam kako ali od skoro kada kucam na tastaturi neko slovo ili simbol oni se pjavljuju u crnom krugu na desktopu . Koji je razlog i kako ovo onemoguciti?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1331 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 1 sakriven i 1290 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 33 bren, 357magnum, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Avalon015, Bojan198527, Bubimir, BUDDAR70, Comyymoc, darkojovxp, Deki Duga Devetka, Doc, Dovla, drimer, DS01, Dzambas, GveX, Jager715510, Komentator, kutija11, larix, LeGrandCharles, MILO-VAN, MiloradKomadic, minke, morava_01, nebidrag, Nele79, Opeshek, Pekman, Prečanin30, ruma, Slingshot, stingD, vathra, vukovi, x011, XBMC, zlaya011