Transkripcija govora u tekst-besplatno?

Transkripcija govora u tekst-besplatno?

offline
  • Zora
  • Pridružio: 22 Okt 2004
  • Poruke: 1451
  • Gde živiš: ni na nebu ni na zemlji

Molim ima li neki jednostavniji nacin da se govor (engleski) pretvori u tekst bez da to placam. Ai mi je pomogao tako sto je ukazao na Pyton a to mi ispada komplicirano jer bi ja to na Win 7.
Hvala na ideji kako to uraditi ,ako netko zna



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Cini se da ima mnogo online opcija: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Zora
  • Pridružio: 22 Okt 2004
  • Poruke: 1451
  • Gde živiš: ni na nebu ni na zemlji

Mnogo Hvala na brzom odgovorui jos k tome s velikim izborom mogucnosti. Very Happy Ja ocito neznam traziti jer dobijem samo komplicirano ili nakon izjave free pojavi se cena mjesecna , u dolarima..
..............................
i otvorila sam prema nahodjenju ovaj link, [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] koji me jos vise iznenadio, ne samo s elegantnim tihim tekstom transkripcije bez greske ,za 6 sekundi/ za 20 minuta govora, u PDF (sama sam izabrala) nego i jednim pregledom ključnih točaka u tekstu, i sažetkom. Ja sam sve prihvatila i na kraju exportirala tekst u fajl gde ga hoću.
Bila je uposlena AI ali neka, dok ja imam kontrolu, mogu samo biti zahvalna za dobar posao i jos k tome besplatno!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1141 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 5 sakrivenih i 1072 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A3C, aramis s, Bgd123, bokisha253, borya90, Bubimir, Cicumile, CikaKURE, Cirkon, dejan1972, Draganeli, drimer, DrNeoCortex, dule10savic, dusan.l, Dvojac005, Dzambas, famoso, Feller, Flanker-G, goran.vvv, hellenic, ILGromovnik, Jecmendo, jimi_agf, Jomini, karevski, Kobrim, kunktator, kybonacci, Lieutenant, LjubisaR, Mae, Marko Marković, mercedesamg, mikhailo, Mrav Obrad, mrm, Neutral, Nomica, Ns1975, Pavel Medved, pein, Petarvu, sabros, samo_srpski, septembar, superwhy, synergia, trademark1982, tritonus, vaci, Vasilije Budović, vazduh, Vlad000, vladaa012, vladobreda, Vladonius, Volkhov-M, Zimbabwe, zivojin32, zokizemun, 74