Koji telefon pruža najbolju kameru sa cenom do oko 300e?

Koji telefon pruža najbolju kameru sa cenom do oko 300e?

offline
  • strki 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2016
  • Poruke: 1

Ovaj put mi je pri izboru telefona od najvećeg značaja kamera. Laički sam pretraživao po internetu i video da za pristojnu cenu mogu naći Sony Xperia Z2 (koliko sam shvatio ima istu kameru kao Xperia Z3). U nekim poredjenjima na internetu sam video da samsung Galaxy S5 daje bolje slike nego Xperia Z2 iako ima manje MP, što me zbunjuje... Šta mi je bolji izbor izmedju ta 2 i ima li neke treće alternative sa boljom kamerom u cenovnom rangu? Hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

strki ::...iako ima manje MP, što me zbunjuje...Nema šta da te zbunjuje tu. Rezolucija je daleko od najbitnijeg parametra za kvalitet fotografije.



offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

A to su, pre svega količina svetla koje imaš, kvalitet optike, veličina senzora, brzina procesora koji to obrađuje, itd...

offline
  • Pridružio: 22 Avg 2012
  • Poruke: 109

Po mom misljenju Lg G4 ima fantasticnu kameru,ali ima dosta ljudi sto se zale da im crkava maticna ploca.Ako uzimas,onda uzmi samo sa garancijom operatera.Z2 ima u najmanju ruku,smesnu kameru u odnosu na G4,S6 itd.

offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Koji bi ti hteo Miki?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 871 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 8 sakrivenih i 819 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., Arsenije, Bbbggg1979, bojanM84, bojanstros9, bojcistv, BUDDAR70, celik, cuvarkuca, Darth Malak, Dimitrise93, Duce, Electron, gorankuba, HrcAk47, indja, Ir, Jeremiah, Jozo74, Kakarotsvc, Kalem, Krusarac, ladro, ljuba.b, LostInSpaceandTime, ludvig 78, Marko Marković, nebkv, nelezele, Nikola9223, nnovakis, ozzy, Posmatrac77OKB, Ray1973, Sarmat, sasics, skok, synergia, uruk, VekiJ, Vlada78, zeka013, zvomar