Pomoc oko alcatel ot-6037y

2

Pomoc oko alcatel ot-6037y

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

Ajde da ne otvaram novu temu, iskoristicu ovu da pitam ono sto me muci...

Problem je taj sto mi je nestao imenik!! U sred rada telefona, posle jednog razgovora, nestala su imena, i ostao je samo broj te osobe koja me je zvala, a kad sam posle pogledala nije bilo ni call log-a, ni imenika...sve ono sto je bilo u memoriji telefona.
Doduse, bio je ukljucen jedan od onih cleanera i boostera (ne znam ni sama sta mi je to trebalo da instaliram Neutral ), ali to je radilo i ranije, razmisljam da to nije napravilo neki problem. E, da, telefon je alcatel 997
Posle puno procitanih foruma i instaliranih software-a, sto na kompu sto na telefonu, dosla sam do zakljucka da taj fajl mozda i nije obrisan, jer ga nije nasao ni jedan od tih pomocnih recover programcica.

Ima li neko ideju gde bih i kako mogla da potrazim i vratim kontakte?
Nemam bekap Sad



E, da, telefon je root-ovan, ali i sa uvidom u sve to, ja ne mogu da nadjem svoj imenik



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Imaš Google nalog na telefonu?
Probaj: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Prijavi se, pa javi da li su ti tu kontakti.



offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

_Sale ::Imaš Google nalog na telefonu?
Probaj: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Prijavi se, pa javi da li su ti tu kontakti.



Nisu Sad, to sam vec gledala, tu su mu samo stari kontakti, ali ne i oni iz memorije telefona...Nije mi bila ukljucena sinhronizacija.

I nasla sam ja fajl contacts.db, ali u njemu mi je ono sa kartice i ono sa gmaila...

A meni su svi kontakti i ti sa kartice i sa gmaila bili u telefonu

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1332 korisnika na forumu :: 120 registrovanih, 12 sakrivenih i 1200 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 8u47, aleph_one, amaterSRB, annon, bankulen, bestguarder, bobo85, Borski1977, Bozjidar87, Bubili, Bubimir, C-Gun, carinko, cenejac111, Comyymoc, crnogorac, DaliborVukadinovic, darionis, DeerHunter, Demi87, Denaya, Dimitrise93, dj.ape, dolinalima, Dorcolac, draganca, dule10savic, Duschi, Electron, Feller, Frunze, Georgius, Giskard, Goxy1, helen1, Helket, Hitri, Ivan Campo, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jeremija98, Jomini, Jozo74, kenny74, kibihrchak, komenski, kreker, larb_11, Laske, lcc, luka35, Macalone, mainstream, Malahit, Marko Marković, MaxLevenfeld, medaTT, Medojed, MegaVLAdaR, MGBRBG, mgolub, Miki01, milanpb, Miler88, miodrag, miso2709, mixkax, mladen.zovko, Moldovan, moldway, Morava71, Mrav Obrad, Murko, neutrino, NeutrinoSRB, nikolapetkovic, nuke92, OldKresoje, Papadubi, Parker, pein, Pekman, Piani Jazzer, Posmatrac77OKB, procesor, promajauglavi, Ray1973, Redred, S-G, Sale0501, Samo gledam, samoulogovankorisnik, sap, Shinobi, skok, StalniPromatrač, starlights, Stefan M, stegonosa, Stoorb, tamno.nebo, Titan, Topaz9, Tvrtko I, Ulzana, vaso1, veljko82, VJ, vlad4, vobo, Voice1, zajcev1, zemljanin, ziggga, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun, Žrnov