kako da otkljucam modem Alcatel X220D

kako da otkljucam modem Alcatel X220D

offline
  • ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Crna Gora

ima neko program preko kojeg mogu da otkljucam alcatel X220D-2RTNME1??



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1076 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 12 sakrivenih i 991 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, AMX72, AudioTehnica, bojanM84, bojcistv, Boris90, cikadeda, Cirkon, crazydkure, Devil city 1989, Dogma21, Dorcolac, dule10savic, dulleo, Dusko_Dugousko, FULCRUM1389, g_g, Georgius, Glavonja049, Halabit, ibssa, IpMan, Jecmendo, jodzula, Kajzer Soze, Kaplar2, Koplje, Linda, Litostroton, LostInSpaceandTime, luka35, M74AB3, MB120mm, Mcdado, mercedesamg, mikidragi, Milan 84, milenko crazy north, miljannis, milutin134, nebkv, nemkea71, nenad81, Pero, pirke96, redstar72, Remarqe, Rupert, SamoGledam, Savantije, shone34, sickmouse, singa, skok, skvara, Smiljkovich, starlights, stegonosa, Tanjagre, TheDictator, theNedjeljko, toni061, Trpe Grozni, Valter071, veljko82, Vlada78, vladaa012, Vladimir O., vrgudinac, yip314, zdrebac, Zmajac, Zvone