|
Imam Motorolu Milestone,Android OS ,root-ovan i ubacen FroyoMOD.
Podesen mi je internet na telefonu i radi.Kartica je MTS postpejd.
Telefon je povezan sa laptopom preko USB-a ,drajveri i njihov Suit radi sve komplet. OS je Windows 7.
Medjutim probao sam da napravim konekciju po uputstvu sa MTS sajta i nece da radi:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Prijavljuje gresku Error 692 There was a hardware failure in the modem.
Znaci bitno mi je da na neki nacin povezem telefon da mi sluzi kao modem.
Bluetooth nije opcija jer ga nemam na laptopu, jedino USB ili WiFi ali telefon nema opciju kreiranja wifi vec samo join.
Video sam i neku opciju tethering ali ne znam kako se to koristi.
|