Prednja i zadnja kamera u isto vreme?

Prednja i zadnja kamera u isto vreme?

offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Vidim da je moguce izvesti da obe kamere snimaju istovremeno. Sa kojom aplikacijom se to sprovodi u delo i da li je potreban root? Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Probao sam 5 aplikacija 4/5 su samo za slikanje (a meni treba za snimanje), dok sam nasao jednu koja valjda snima, ali uporno mi izbacuje poruku da je ta palikacija zaustavljena. Nikako da se pokrene.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 668 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 3 sakrivenih i 611 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bankulen, batana, Borkanović, cenejac111, Centauro, DavidA, Djokislav, djonsule, Duschi, EXIT78, Goran_, HawX, iceburn, Inner-Cell, IvanMiletic, Jomini, KizJ, komenski, koom0001, kybonacci, Lazur_01, Linda, m0nstrum_, Mane88, marko.markovic, MarkoW, Metanoja, milijarder, miljannis, Milun24, Mitogna, narandzasti, Nepopravljivi, ostoja, pein, PlayerOne, prle122, probisic, Profesor_018, Rogan33, simicnenadbg, Sin Boskic, Sir Budimir, Smiljkovich, starlights, Steeeefan, Tastatura ratnik, vaci, Vanderx, Velibor Radoja, VJ, Vlado82, VPV, šumar bk2