Rutovanje huawei y200

2

Rutovanje huawei y200

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Nista ja ne mountujem.

Evo pogledaj kako izgleda sve kada je ukljucen debbug i kada samo utaknem kabl:



A, ovako je kada ukljucim internet preko usba na mobu:





Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Je si instalirao Android SDK?

Preuzmi ovaj fajl i raspakuj ga u root C. Kada zavrsis, onda cemo dalje

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Helen1 dao sam ti drugi CWM, njega probaj, iz mog drugog posta, što sam napisao sa 3 slike.Taj probaj.

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Napisano: 05 Jan 2013 15:28

I sdk i adt (imaju 400MB zajedno). Al ajde, probacu i ovo.

Dopuna: 05 Jan 2013 15:32

dejanod ::Helen1 dao sam ti drugi CWM, njega probaj, iz mog drugog posta, što sam napisao sa 3 slike.Taj probaj.

Isto, samo drugacije izgleda.

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Ne treba ti od 400 mb, ovaj ima samo 72 i dovoljan je...

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

TwinHeadedEagle ::Je si instalirao Android SDK?

Preuzmi ovaj fajl i raspakuj ga u root C. Kada zavrsis, onda cemo dalje

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Odradio. Sad?

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Pretpostavljam da si ukljucio USB Debugging i Stay Awake opcije?

Pokreni SDK Manager.exe u folderu koji si ekstraktovao?

Sada treba da instaliras samo ova 3 obelezena na slici. Znaci cekiras i odes na Install Package.




U Android-sdk folderu koji si ekstraktovao ce se nakon instalacije ovoga pojaviti i folder Platform Tools

Ako nema tog foldera, ponovi ponovo...

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Dobro, odradio sam to i pre (pogledaj slike koje sam okacio), ima taj folder.

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Udji u folder Platform Tools

Pritisnes Shift + Desni klik zajedno, pa onda Open Command Windows Here

Zatim kucaj Adb devices i vidi prijavljuje li telefon?

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Sad vidim da mi nije u rootu, kao sto si rekao, to ima veze?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1010 korisnika na forumu :: 123 registrovanih, 16 sakrivenih i 871 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, ALEXV, alke12, alternator, Andrija357, Apok, bbrasnjo3, Bo96, Bojan198527, bojcistv, Borski1977, borya90, boxbole, Bozjidar87, braca57, burevesnik, Buzdovan, celik, cenejac111, Cirkon, cuvarkuca, Dannyboy, Dare, darionis, Darko_X, debeli, deLacy, Demi87, desmeki, djboj, Djokislav, djukapfc, dolinalima, Dovla, DS01, Dzambas, Dzoni2412, Electron, EXIT78, fijufijukrozkapiju55, FileFinder, Flanker-G, Glavonja049, goxsys, Hans Gajger, Helket, HrcAk47, ILGromovnik, IQ116, jalos, jimi_agf, jodzula, JOntra, king111, KizJ, knutveliki, koneks, Kruger, Krusarac, kunktator, kybonacci, lanishtefm, LeGrandCharles, lima, Lj_ubo, Lucije Kvint, MadMike, Marko Marković, MarkoD, markusx, Masan, mercedesamg, metallac777, miki69, mile79, MILO-VAN, Mirage 2000N, Mis uz pusku, Mitch22, Moldovan, monomah, Nikola0575, nixos, nuke92, Orc, ozzy, peho_atropin, pein, Pekman, Polifon, proka89, radza1, raptorsi, Remarqe, Rok A Bit, S-G, sasakrajina, sedan, sekretar, Siti2, Sonic, Srky Boy, stalja, StankoVrankovic, stingD, strn, The Boss, tmanda323, UncleSAM, Valter071, Vidlič, vidra boy, VJ, wolverined4, XBMC, zeka013, zombicar153, Zoran1959, Zrcalo, zvomar