potreban programčić

potreban programčić

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2007
  • Poruke: 173
  • Gde živiš: Paraćin

Potreban mi je onaj mali programčić kod koga ima da se izabere na primer čekić i njime da si lupa po ekranu,ili bacač plamena i da se pali ekran,znaci ima izbor nekih alata i njima se unistava ekram.Znate sigurno



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

Mislis na ovo:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1390 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 7 sakrivenih i 1297 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, AudioTehnica, b_z_b, bakovaca, Belac91, bigvlada, bobomicek, Bodin86, bojan_t, bolenbgd, borya90, BraneS, C-Gun, Cirkon, comi_pfc, Daba75, dankisha, darionis, desmeki, dj.ape, djuradj, doktor097, dolinalima, doragan, dule10savic, dulleo, Feller, Gall, Glavonja049, gost321, iceburn, Jester, JK, Joint Chief, JOntra, K-1A, karevski, Lance Guest, Lester Freamon, LostInSpaceandTime, luka35, Magarac, Makarid, Mamadu, mercedesamg, metallac777, Metanoja, Milovan Dinic, MilunovicM, mino bosanac, mladen.zovko, moldway, mrav pesadinac, nenad81, nikola11, niksa517, nnovakis, nuke92, OKT, pein, Pekman, peradetlić, PlayerOne, Puch300GD, ruma, S-G, samo_srpski, Schmidt, Sirius, spikespiegel832, stegonosa, styg, tanzanija, tecataki, tm, tomo2, Underwood, vaci, vathra, VBoss, voja64, Vrač, vukdra, W123, wulfy, Zoca