StrasnoUsporenWin...

3

StrasnoUsporenWin...

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2006
  • Poruke: 129
  • Gde živiš: Zrenjanin

Da to je ostalo od programa auto shutdown&power on...Obrisacu...Ako je sve ostalo ok...Super...hvala puno...pozz
Problem resen...cao!Smile



offline
  • DEMIAN  Male
  • Legendarni građanin
  • IT Manager
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 3706
  • Gde živiš: The darkest place on earth..

Ma ne moras da brises to ako koristis. Radi se o legitimnom software-u. Ja nisam bio siguran 100% o cemu se tacno radi. Ti si mi uklonio tu poslednju sumnju. To je to.

Pozz



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1331 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 8 sakrivenih i 1241 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, _Rade, Ares12356, Asteker, bankulen, benne, bigvlada, Bodin86, Bubimir, carinko, Colt D, CrveniSolaris, Daba75, darkojovxp, Darth Wader, Denaya, Despot Đurađ, Despot1, Dr.Strangelove, dulleo, dushan, Dusko_Dugousko, DuškoMraz, Dzoni70, esko_hz, g_g, Gall, goran.vvv, ILGromovnik, ivan1973, Ivan972, ivan_8282, Jeremiah, JOntra, karevski, kolle.the.kid, komsija1, kripo, ljuba.b, lord sir giga, m94j, Makarid, Mamadu, Mihajlo, Milan 84, MiroslavD, nikola11, nixos, nnovakis, Oklopnjak, orah, Otto Grunf, pein, Pekman, Piani Jazzer, Pilipenda, procesor, Pururin, Roksi, sap, Semberija, sova72, stegonosa, Tamo neko, tecataki, tomo2, Vanderx, vathra, Velizar, veljkovicdani, VJ, vlad4, vlvl, VPV, vrgudinac, XBMC, zixo, Zjmc, zlaya011, Zoran1959, Đurđevdan, 79693