|
Poslao: 27 Mar 2007 01:59
|
offline
- garfild24

- Građanin
- Pridružio: 22 Jul 2006
- Poruke: 43
- Gde živiš: Podgorica
|
USB stick mislis na flash memoriju koju koristim (izvini ako lupam)?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Mar 2007 02:06
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
garfild24 ::USB stick mislis na flash memoriju koju koristim (izvini ako lupam)?
Jeste. Znaci imas tako nesto, pa je onda ta linija isto legitimna.
Ostaje samo misterija oko one predzadnje linije.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Mar 2007 02:14
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
Podseti me molim te sutra da ti napisem uputstvo, sada mi se oci bas sklapaju. Izvini, nadam se da nije veliki problem da ovo saceka jedan dan.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Mar 2007 19:19
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
Control Panel > Administrative Tools > Services
U desnom delu nadji servis pod imenom Protection Technology.
Desno dugme na servis, pa odaberi opciju Stop.
Opet desno dugme, pa odaberi Properties. Kada ti se otvori dijalog za Properties postavi opciju Satartup type na Disabled.
Nakon toga idi na OK.
Restartuj komp i napravi novi HJT log koji ces ovde postaviti.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Mar 2007 20:08
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
Ajde mi napravi screenshot servisa koji pocinju na slovo S da vidimo cega tamo ima.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Mar 2007 20:26
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
Evo ga tu pod imenom Sharcmn_1.
Uradi onaj postupak koji sam ti opisao gore.
|
|
|
|
|
|