problem

2

problem

offline
  • neca1 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 28 Nov 2007
  • Poruke: 6

dobro to je izgleda reseno ali zasto meni XP ne dozvoljava da instaliram nijedan antivirusni program osim NOD-a
cim ga instaliram vise racunar nece da se podigne jedino safe modu hoce



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Cek, pored NODa da instaliras jos jedan AV?
To ne moze jer se kolju oko prioriteta.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 849 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 767 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleph_one, ArchaBasha, Asteker, b_z_b, Bane5, BB, berste23, Bgd123, boromir, boxbole, bpop, Bubimir, Cirkon, deki1001, Demostant, Djota1, dok80, DonRumataEstorski, dunavzed, Georgius, glados, gost321, Iii, IvanMiletic, Ivoo, JK, JOntra, Josef, Jozo74, K a s p e r, KizJ, Kruger, Kudun, ladro, lord sir giga, maksi007, metallac777, mile79, milenko crazy north, Milometer, miso2709, nelezele, Nemanja.M, Nikoletina Bursac, novator, Oscar, padamacki, Parker, ping15, precan, procesor, Radio operater, repac, stevanito, Szigetwar, t.mile, Tas011, TBoy, tomo2, tuf, Valter071, vdeki, Velizar Laro, vuk77, wolverined4, xAlex2, yrraf, Zanimljivo, zeka013, ZetaMan, Zoran1959, Zrcalo, 1324