|
Napisano: 07 Jan 2010 22:06
Obrisao sam navedeni folder kako si mi napisao.
Trenutno je stanje OK i nemam neki problem.
Prije 20 -ak minuta zadnji put mi je javio problem Win32 nakon cega nastaju problemi.Da bi ponovo normalno radio moram ga iskljuciti pa ponovo pokrenuti.Tada mi daje 10-ak minuta normalno da radim i ponovo mi javi problem.A sada sam vec duze vrijeme i radi normalno.
Da li je navedeni folder bio problem?
Dopuna: 07 Jan 2010 22:16
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
ja ga pohvalih a on....
NOD je detektovao virus,ali mi ne daje da ga brisem
|