problem Win32

3

problem Win32

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2010
  • Poruke: 11
  • Gde živiš: Istocno Sarajevo

Napisano: 07 Jan 2010 22:06

Obrisao sam navedeni folder kako si mi napisao.

Trenutno je stanje OK i nemam neki problem.
Prije 20 -ak minuta zadnji put mi je javio problem Win32 nakon cega nastaju problemi.Da bi ponovo normalno radio moram ga iskljuciti pa ponovo pokrenuti.Tada mi daje 10-ak minuta normalno da radim i ponovo mi javi problem.A sada sam vec duze vrijeme i radi normalno.

Da li je navedeni folder bio problem?

Dopuna: 07 Jan 2010 22:16

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ja ga pohvalih a on....

NOD je detektovao virus,ali mi ne daje da ga brisem



offline
  • dr_Bora  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 24 Jul 2007
  • Poruke: 12280
  • Gde živiš: Höganäs, SE

Piše da ga je premestio u karantin.


Ta greška koja se pojavljuje (Generic Host Process ...) nema veze sa malware-om.


Ovo će verovatno da reši problem: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Takođe, ti treba da instaliraš Service Pack 3 za Windows XP.

Treba da instaliraš firewall.

Treba da zameniš taj prastari NOD sa novom verzijom ili drugim antivirusom.


Bez svega toga gore, ne možeš očekivati stabilan rad i bar delomičnu bezbednost na internetu.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 866 korisnika na forumu :: 9 registrovanih, 0 sakrivenih i 857 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Kriglord, Milometer, ping15, Rogan33, ruger357, Shilok, shiro, Vlado82