Kako ukloniti sa snimka ?

Kako ukloniti sa snimka ?

offline
  • maha  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1152

Na snimku koncerta (Avi format) imam na sredini ispisana slova-broj ME-25 u većem formatu a u gornjem delu nešta kao sat koji odbrojava vreme (valjda trajanja snimka) da li to može nekako da se ukloni (snimak je crno beli iz 1977 god.) ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

VirtualDub i filter za zamucivanje (blurovanje). Solidno ispadne.



offline
  • maha  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1152

Skinuo sam VD ali ja sa tim programima u vezi videa nemam pojma pa ako može pomoć u nekoliko koraka ! (filter za zamućivanje - blurovanje???).

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4205
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

Ovde su osnove rada sa virtual dubom

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Video>filters>add filter

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Mislim da se filter zove logo away ili tako nesto.

offline
  • maha  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1152

Brksi meni nije trebalo uputstvo za kompresiju već za brisanje - uklanjanje teksta sa snimka. A probao i sa Video-filters-add filter našao logo i ne znam šta dalje (napomenuo sam da se u ovim programima ne snalazim nikako). Možda sam napravio samo veću zbrku???

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Evo ti filter pa ga ubaci u plugin folder. Procedeura je ides u video pa filter pa ides na add i nadjes ga pod nazivom logoaway.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ovako izgleda kad se odradi. Na slici se vidi border jer je tako lakse dok ne sredis a posle samo iskljucis tu opciju.

offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Postoji li nacin da ne bude zamuceno nego da ga nema uopste?

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2007
  • Poruke: 360

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Ne znam kakav je obo softver za te stvari . Pozdrav !

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1822 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 10 sakrivenih i 1736 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., alternator, Apok, ArchaBasha, Arsenije, Asteker, b_z_b, Ba4e, Bo96, bobomicek, Bubimir, BWG, C-Gun, Chainsaw, Cirkon, comi_pfc, cuvarkuca, Djole3621, djuradj, DonRumataEstorski, Georgius, Gogi_avio, goran.vvv, Hardenberg, havoc995, Ikica977, Iskander, ISOF, JOntra, Jose, Kajzer Soze, kaput21, king011, kNikS, kozhedub, Krin, kulus, kunktator, Lucky 6, mile79, Mićko, Mrav Obrad, nelezele, nenaddz, nikolabb, nuke92, Otto Grunf, padamacki, Piani Jazzer, PlayerOne, probisic, Pv123, Ray1973, read-only, repac, sajorg, ShtagodShtagod, simicnenadbg, skok, Tila Painen, Tribal, tritonus, varda, Vlada1389, Vlada78, Vrač, W123, wolverined4, xAlex2, yip314, YugoSlav, Zec, Zoca, Zorge, 79693