Audi 80 - Potrebne šeme za elektroniku

Audi 80 - Potrebne šeme za elektroniku

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2008
  • Poruke: 1

Zdravo ima li neko semu za elektriku za audi 80?Vladica83@my-its.net



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Mar 2008
  • Poruke: 5

imas na ruskom sajtu volkswagen.msk.ru za sve tipove vw vozila ionako su isti sa audijem



offline
  • Nemanja Velic
  • Elektrotehnicar Racunara
  • Pridružio: 28 Nov 2012
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: KiM

treba mi sema el instalacije audi 80 1.8 1987 na eng

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4666 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 9 sakrivenih i 4578 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alen-Delon-u-boji, aramis s, BB, Bo96, bojcistv, Ciri1994, Cirkon, comi_pfc, crazydkure, DeerHunter, dolinalima, DziadekDzidek, esko_hz, Fructo, Georgius, Glavonja049, goxin, Hans Gajger, HawX, igorpet, Insan, Ivoo, jalos, Jelly4183, JohnDoe, kinderpingvin, Kotarle, krkalon, Kruger, Kvaka22, lcc, LostInSpaceandTime, Lošmi, Magistar78, Marko Marković, Marko1238, MarkoW, Milan A. Nikolic, milanpb, Miler88, milutin134, Mis uz pusku, mixkax, mmelezovic, Naj-Turs, nekdo, nikolapetkovic, Nole, Nomica, pfc74, Pururin, Pv123, redstar011, repac, S.Palestinac, Sale0501, Savantije, Semberija, Sirius, Siti2, smuk, Srki98, stegonosa, strn, suton, TheDictator, tomigun, Topaz9, Tribal, tritonus, uruk, Velizar Laro, W123, Werdum1, XBMC, YoU, Zmaj Tolak, Zoca, Zoran1959