|
|
|
Poslao: 25 Mar 2005 19:40
|
offline
- Talični Tom

- Super građanin
- Onsite IT Support Engineer
- Pridružio: 08 Mar 2005
- Poruke: 1148
- Gde živiš: Niš
|
@orion11
Uuuuu lave. Ja obozavam EVO VIII. U stvari, volim svaki evolution. Svidja mi se i Impreza WRX STI, tako da kada bih sada nekako zaradio 50.000 evra, sitnice bi odlucile koji bih kupio.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Mar 2005 23:34
|
offline
- Pridružio: 07 Nov 2004
- Poruke: 67
- Gde živiš: šabac
|
MRKY ::Mercedes,... eh... to je auto za penzionere Nije!
Dopuna: 26 Mar 2005 23:17
Jelcha ::Provalite ovo. Nisam mogao da verujem kad sam video.
zastava750.republika.pl/
Njemu su se svi klanjali...
I novog su ga zagledali da nije truoNisu TO gledali, vec najnoviju tehnologiju ogibljenja na ovom prototipu.
Dopuna: 26 Mar 2005 23:34
Previse je dobrih automobila, izdvajam ASTON MARTIN i FORD MUSTANG, a kao ne popravljivi klasicar ispred svega stavljam...https://www.mycity.rs/must-login.png i [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Mar 2005 00:28
|
offline
- xxtreman

- Počasni građanin
- Pridružio: 24 Mar 2005
- Poruke: 799
- Gde živiš: Beograd
|
mercedes
..
..
..
..
..
bmw
..
..
japanci
..
..
ostali
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Mar 2005 19:09
|
offline
- ^next^

- Elitni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2005
- Poruke: 1715
- Gde živiš: Beograd
|
xxtreman ::mercedes
..
..
..
..
..
bmw
..
..
japanci
..
..
ostali
Slazem se,ali mislim da je BMW jos malo ispod Mercedesa
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Mar 2005 22:46
|
offline
- thinker

- Počasni građanin
- Pridružio: 29 Jun 2003
- Poruke: 972
- Gde živiš: beograd
|
ako cemo bas do ludila, meni je fav lamborghini murcielago...
ufff kakav dizajn...
ne razumem se inace u kola/motore/performanse itd.. samo estetski gledano..
i naravno ta niska kola nisu za nase puteve...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Apr 2005 20:40
|
offline
- ^next^

- Elitni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2005
- Poruke: 1715
- Gde živiš: Beograd
|
Evo moje igrackice,Mercedes S600 AMG(bice jos slika)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
sutra cu da slikam enterijer
kvalitet slika je malo losiji jer mi se pokvario foto-aparat,pa sam slikao mobilnim telefonom
Za one koje zanimaju tehnicki podaci:
500 KS
6000 kubika
ubrzanje 0-100:4,8 sekundi
max.brzina:250 km/h
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Apr 2005 09:42
|
offline
- Pridružio: 04 Mar 2005
- Poruke: 520
- Gde živiš: Zemun
|
Reci mi u kojoj ulici živiš i kada ideš na spavanje
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Apr 2005 10:26
|
offline
- ^next^

- Elitni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2005
- Poruke: 1715
- Gde živiš: Beograd
|
Evo enterijera:
TV:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
telefon:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
menjac:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
volan:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
pogled pozadi:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
frizider:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
navigacija:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
zadnja klupa:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
SOS telefon:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
jos malo enterijera:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
pogled na komandnu tablu:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 02 Apr 2005 11:26
jos jednom se izvinjavam zbog loseg kvaliteta fotografija,slikano je mobilnim telefonom
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Apr 2005 12:32
|
offline
- Mare

- Elitni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2005
- Poruke: 2342
- Gde živiš: Beč / Svilajnac
|
Ne pratim puno auto industriju, ali kada se pojavio ovaj auto, zaista mi odvlaci pogled.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici](back).gif
|
|
|
|
|
|