Najbolji auto na svetu?!

4

Najbolji auto na svetu?!

offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

nbuda ::Citat Ilije Čvorovića:"Pa koji to auto da kupim? Koji je auto bolji od MOSKVIČA?"
Laughing Laughing Laughing
A moj izbor je ...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Onsite IT Support Engineer
  • Pridružio: 08 Mar 2005
  • Poruke: 1148
  • Gde živiš: Niš

@orion11

Uuuuu lave. Ja obozavam EVO VIII. U stvari, volim svaki evolution. Svidja mi se i Impreza WRX STI, tako da kada bih sada nekako zaradio 50.000 evra, sitnice bi odlucile koji bih kupio.



offline
  • Pridružio: 07 Nov 2004
  • Poruke: 67
  • Gde živiš: šabac

MRKY ::Mercedes,... eh... to je auto za penzionere SmileNije!

Dopuna: 26 Mar 2005 23:17

Jelcha ::Provalite ovo. Nisam mogao da verujem kad sam video.
zastava750.republika.pl/

Njemu su se svi klanjali...

I novog su ga zagledali da nije truo
Nisu TO gledali, vec najnoviju tehnologiju ogibljenja na ovom prototipu.

Dopuna: 26 Mar 2005 23:34

Previse je dobrih automobila, izdvajam ASTON MARTIN i FORD MUSTANG, a kao ne popravljivi klasicar ispred svega stavljam...https://www.mycity.rs/must-login.png i [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2005
  • Poruke: 799
  • Gde živiš: Beograd

mercedes
..
..
..
..
..
bmw
..
..
japanci
..
..
ostali

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

xxtreman ::mercedes
..
..
..
..
..
bmw
..
..
japanci
..
..
ostali


Slazem se,ali mislim da je BMW jos malo ispod Mercedesa Cool

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2003
  • Poruke: 972
  • Gde živiš: beograd

ako cemo bas do ludila, meni je fav lamborghini murcielago...
ufff kakav dizajn...
ne razumem se inace u kola/motore/performanse itd.. samo estetski gledano..
i naravno ta niska kola nisu za nase puteve...

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Evo moje igrackice,Mercedes S600 AMG(bice jos slika)


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

sutra cu da slikam enterijer

kvalitet slika je malo losiji jer mi se pokvario foto-aparat,pa sam slikao mobilnim telefonom

Za one koje zanimaju tehnicki podaci:
500 KS
6000 kubika
ubrzanje 0-100:4,8 sekundi
max.brzina:250 km/h

offline
  • Gibli 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 04 Mar 2005
  • Poruke: 520
  • Gde živiš: Zemun

Reci mi u kojoj ulici živiš i kada ideš na spavanje Wink

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Evo enterijera:
TV:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
telefon:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
menjac:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
volan:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
pogled pozadi:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
frizider:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
navigacija:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
zadnja klupa:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
SOS telefon:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
jos malo enterijera:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
pogled na komandnu tablu:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 02 Apr 2005 11:26

jos jednom se izvinjavam zbog loseg kvaliteta fotografija,slikano je mobilnim telefonom

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

Ne pratim puno auto industriju, ali kada se pojavio ovaj auto, zaista mi odvlaci pogled.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici](back).gif

16 Jun 2007 19:18 nikoola Zaključavanje topica Razlog: tema je izgubila smisao.  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 883 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 3 sakrivenih i 866 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ares12356, Cicumile, Dinarid, DonRumataEstorski, havoc995, Ivan Gajic, KizJ, kybonacci, Lap720, Marko Marković, MGBRBG, nikonema, saputnik plavetnila, Zastava