Gnome3 status na OpenBSD

Gnome3 status na OpenBSD

offline
  • soxxx 
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1482
  • Gde živiš: Gracanica, Kosovo

Naisao sam na tekst i odgledao webcast prezentaciju. Dobra vest za sve one koji su prizeljkivali Gnome3 na OpenBSD-u - Gnome3 zaista izgleda fino moram priznati, u tekstu mozete videti da je dev napisao i malo programce za mount-ovanje USB uredjaja; kao sto vidite na prezentaciji radi odlicno.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

webcast prezentacija: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



P.S. Koristi li neko Gnome na OpenBSD?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Jan 2014
  • Poruke: 573
  • Gde živiš: Ulm , Germany

rekao sam @nemysis-u da kad dodje gnome3 cu da dignem pc-bsd. evo odrzavam obecanje



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1105 korisnika na forumu :: 108 registrovanih, 7 sakrivenih i 990 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., acatomic, alternator, amaterSRB, Asteker, bakovaca, BaneM75, BlekMen, Bobrock1, bojan313, bokicacar, Bolencebl, borya90, Brankojle, cenejac111, cifra, Cirkon, coaaco, Comisa, Cvijo_ue, cvrle312, Demi87, desmeki, djordjemiklusev, Dorcolac, DreadForce83, dskrlec33, Dzuki, Džekson, EXIT78, Gogi_avio, Great White, Guster25, GveX, hattori, Ikica977, Jeremiah, Jester, JOntra, Još malo pa deda, kib, kokodakalo, kolateralnasteta, Koser, LeGrandCharles, Limeni91, ljubsz, Marko Marković, MaRtInsrbija1993, mat, mercedesamg, metallac777, mgolub, Mikoyan98, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, milimoj, MilosM, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, nebkv, nelezele, Nikoletina Bursac, OgnjenMitric, Orijen, orjen, ozzy, Parker, Pekman, pera bager, pfc74, picknick, PlayerOne, pristinski korpus, proka89, Pv123, Reddot, RiV, rovac, Rumun2000, Sagotolio, sap, sekretar, Semprini, Sevatar, Shadow soldier, shadower78, Sirius, SlaKoj, Smiljkovich, Sonic, sonico, stegonosa, Tastatura ratnik, tecataki, uruk, Vica1958, VJ, Vlada78, VladaKG1980, W123, x011, xAlex2, zajcev1, zeka013, ZetaMan, 79693