kako upisati u bazu

2

kako upisati u bazu

offline
  • Dario V.
  • Pridružio: 10 Jan 2012
  • Poruke: 975

nisam ni rekao sta pravim , kviz neki mali



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 924 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 8 sakrivenih i 852 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, aleph_one, Apok, avijacija, blankspace, Boris BM, C-Gun, Cirkon, Colt D, crazydkure, crnogorac, dexteroza, dule10savic, Dzoni2412, ElGenius, esko_hz, gajasvi, Georgius, Grebostrek, iceburn, Igritelj, jeen yuhs, Jozo74, Kalem, kreker, Lieutenant, Macalone, majakolarevic, Mane88, MarijaC84, Mcdado, Medojed, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Milos ZA, Mićko, Mrav Obrad, nebidrag, Niki2024, Nole, OKT, opt1, orfanel, panzerwaffe, Radio operater, Sirius, Siti2, sony771, stalja, synergia, Tribal, Tumansky, Tvrtko I, vathra, Vlada1389, Vlada78, vzd1389, x9, Yugol33, Zdenko, zeka013, Zoca, zokizemun, 79693