Olabavljene zice na obrucima

Olabavljene zice na obrucima

offline
  • Pridružio: 10 Maj 2005
  • Poruke: 273
  • Gde živiš: Beograd

I na prednjiem i na zadnjem tocku su mi se olabavile zice.Da li je preporucljivo da to zatezem sam ili treba da odem do servisa.Ako bi trebalo da odem do servisa preporucite mi servis u Beogradu.Inace vozim capriolo anakondu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 4682

Nemoj da ih dotezes sam,dotezanjem i odvijanjem zica se centrira bandas.Idi u neki servis,to ti nije skupo,a u dosta slucajeva ne naplate nista.Posto nisam iz BG ne mogu ti preporuciti ni jedan servis,ali verujem da ce u svakom servisu to korektno da ti odrade,jer to je rutinski posao.



offline
  • Pridružio: 10 Maj 2005
  • Poruke: 273
  • Gde živiš: Beograd

@zeljko f
Hvala na informaciji za malo da nesto pokvarim Smile

offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 4682

Nema sta da batalis,mogao si da iskrivis malo bandas,ali u svakom slucaju bi u servisu to doveli u red.Pozz.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 954 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 4 sakrivenih i 899 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, Asteker, bigvlada, BrcakRS, C-Gun, Cicumile, CikaKURE, darkdruid72, DeerHunter, dekan.m, delrey, Dioniss, Electron, Ercomero, famoso, ginjica, Gosha101980, Goxy1, Istman, Jecmendo, JOntra, K a s p e r, lord sir giga, marko308, Maruti, mat, mercedesamg, MIKI63, Muki 123, neko iz mase, petrovicrs, punto, raptorsi, RED4G-304, Sale0501, Sevatar, shlauf, skvara, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., toni061, Trpe Grozni, tubular, vathra, Vojkan Petrovic, vuk77, Wepp, xAlex2, XBMC, zemljanin, Zoran1959