Olovku u ruke :P

11

Olovku u ruke :P

Za Gocu...
Podsetilo me na nju Smile
Ali nisam znala gde da zabacim...
Kontam da može i ovde Smile



Zagrljaj



Mr. Green




Razz

A šta ćeš biti kad naučiš taj fakultet Goco? U žurbi sam sad, ali da se iskupim, nacrtaću vam nešto možda još noćas kad se vrnem iz lokalne kafane. Tad je najbolja inspiracija... Wink

Panonsky ::A šta ćeš biti kad naučiš taj fakultet Goco?
Ništa. (Mr. Green)

... Na birou! Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3085 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 7 sakrivenih i 3007 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alexandar-1973, amonsrb, as2025, Asparagus, Bobanzd, Bombona, Bubimir, Bumbo, Cicumile, coaaco, cojapop, Comyymoc, Crazzer, cuvarkuca, Dixtrix, djuradj, dule10savic, dzoni158, Flanker-G, Iskander, ISOF, jarovitt, Jester, jodzula, kib, kljift, Kontrausluga, korin911, Krin, Kruger, Laluvr, mackenzie, mat, MB120mm, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, milbos, milutin134, Mićko, mnn2, mrm, nelezele, niksa517, Nomica, Panter, Papadubi, pein, Petar25, Podljub, predragc, redstar72, SamoGledam, Sarmat, Semberija, Sevatar, Shinobi, Sirius, Sky diver 29, Smor, sosko, StalniPromatrač, Stefan M, Tumansky, ulogovan, v82, vazduh, vlado_pg, YU-UKI, zax22r, ZetaMan, ziggga