Olovku u ruke :P

9

Olovku u ruke :P




... i još? (u potpisu) Poljubac

Zagrljaj

Dusan ::... i još? (u potpisu) Poljubac

Zagrljaj


Ih, fali nam nick Wink








Evo mog pismenog zadatka, ostalo mi je da prepišem još jedna četvrtina...nisam stigao ceo za vas da prepišem Confused

p.s. Dobio sam 5 Smajli

Bićeš vukovac!

Napisano: 25 Okt 2012 1:30



Dopuna: 25 Okt 2012 1:35










Na kraju sam morala da slikam telefonom... nadam se da je čitljivo...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 897 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 1 sakriven i 881 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: DDragoje, Dinarid, DonRumataEstorski, dragoljub11987, Dzuki, Ice, Ikica977, Kukuvaja, milanstankovic087, Petar888, sekretar, tooljan, vidra boy, wolverined4, Žukov