Sve je to priroda

16

Sve je to priroda

ljubicasta, speechless sam smešak

@Silija...opet moram Albinonija...ne vredi..!


Feelings ( music Adagio by Tomaso Albinoni )

Silija...ovaj spot obavezno pogledaj...predivan je..!

danka, adadjo, uh, ne volim (osim ako mi ga ne svira najdzel kenedi); previse tuge, vise volim prolece; ali ove boje jeseni jesu bozanstvene, tu nema zbora

a ja cu opet realnije



Kenny G - What a Wonderful World
Ovo verujem da volis ...Silija...

Jastrebac, i jedna mi od omiljenih slikica, i destinacija i izgleda prilično egzotično,
sa leve strane nalazi se stara vodienica koja je još uvek u funkciji, kad skeniram priloziću i tu slikicu....

Silija..nisam mogla odoleti...

























Dopuna: 26 Jan 2009 0:37




Fin de una dinastía 16 (Caminando entre dinosaurios) Spanish

svratih na kratko nesto zbog kompa, pa da vam odgovorim.

nato, za jastrebac znam da je ostao netaknut i kazu da je odlicna vikend destinacija. ako te ne mrzi, slobodno jos koju fotku

dance, volim to, cak sam i spot stavila 2-3 posta iznad Wink; a ovi saurusi mi se ne svidjaju, al i oni su deo prirode, sta da im radis. spot je ok, al nije za sire narodne mase Zagrljaj

uh, ljubicasta, opet te tvoje boje; evo da se nadovezem malo

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6968 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 5 sakrivenih i 6872 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, alex71, amonsrb, ArchaBasha, Avalon015, b_z_b, Baždaranac, bigfoot, bladesu, bobomicek, bojank, Borski1977, bpvl, Brankojle, brufen, damir55555, darionis, dendrit86, Dixtrix, Djokislav, Djokkinen, Djota1, Džekson, Electron, fireball021, Goran 0000, goxin, Imperator_Aleksandr_lll, jaeger, jalos, Jecmendo, Jeremiah, jodzula, JohnDoe, Jozo74, K-1A, Kawasaki1000, Krin, kybonacci, larix, LostInSpaceandTime, Marko Marković, Mcdado, Medojed, Meklejn, miki69, Milan A. Nikolic, Miler88, MILO-VAN, Milometer, milos.cbr, Mićko, mm1811, Motocar, mustangkg, nebojsag, nekdo, nesa1962, Niki2024, Nomica, OKT, Orc, Papadubi, Petar888, Pururin, rodoljub, rovac, S-G, saputnik plavetnila, Sevatar, shadower78, Sharpshooter, skvara, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tomo2, Topaz9, Tribal, Tumansky, ujke, vidra boy, VJ, Vlada78, vladaa012, Voice1, Volkhov-M, ziggga, Zmaj Tolak, Zmajac, 1107