Sve je to priroda

20

Sve je to priroda



'fala silija Embarassed













Dopuna: 16 Feb 2009 22:31





sumi, ne znam da l je smesniji onaj sto trcka ili ona mama koja hoda rameninima; za tebe







tetkadano, samo idila, nista manje smešak; pa dobro, evo





life, dvoumim se izmedju pecurke i zaljubljenih pogleda; evo sta je prevagnulo







asimetricnost, opet su sve savrsene, neke podescaju na neke situacije, a poslednja je gotovo identicna dozivljaju rajskog ostrva u egiptu Zagrljaj; za tebe pomalo od raznog sto volis









za ljubicastu







za danku

@silija......hvala divno je....hajde sada malo...(inace bila do malo pre u graduuuuu...)






















































Dopuna: 19 Feb 2009 4:25























danka, prelepe su, bajkovite i fenomenalne, al sto je mnogo mnogo je; ne moze covek da uziva and take his moment Sad


































































Dopuna: 21 Feb 2009 1:21









asimetricnost, hvala za cvece; i boje si pogodio smešak; evo spota za tebe



danka, prelepo, ali opet mnogo; a ako sam ona poslednja ja... blizu sasvim... Smajli; evo spota za tebe



a posto ja volim hodanje i pentranje, evo jedan i za mene

Uvek sam tvrdio da je priroda prelepa o čemu svedoče sledece slike.
Reka Tara:









I Srbija ima svoje lepote:











Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8076 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 5 sakrivenih i 8033 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: BlackTower, BUDDAR70, C-Gun, Chainsaw, Cicumile, Clouseau, Colt D, doragan, Electron, Gogi_avio, HrcAk47, Imperator_Aleksandr_lll, In_hero, ivan1973, Kalem, kaskadija, ladro, laki_bb, loon123, Markovic, mikrimaus, Remarqe, SamoGledam, Sarmat, Simonsen23, SlaKoj, Spinosa, stalja, stegonosa, troki1971, Ulzana, umpah-pah, vaci, Vlado82, Volfero, x011, XBMC, 79693