|
Poslao: 15 Feb 2013 16:55
|
offline
- Wisdomseeker

- Super građanin
- Pridružio: 12 Feb 2007
- Poruke: 1239
|
Nisu svi za timske sportove, a i šta to nedostaje rvanju osim dobre reklame?
Kada bi se rvanje reklamiralo kao Liga šampiona sumnjam da bi bilo izbačeno sa OI.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 15 Feb 2013 19:00
|
offline
- branko62

- Elitni građanin
- Pridružio: 16 Mar 2008
- Poruke: 1567
- Gde živiš: Novi Sad
|
Wisdomseeker ::Nisu svi za timske sportove,
Pa ni ne treba svi da se bave sportom.
Citat:
a i šta to nedostaje rvanju osim dobre reklame?
Kada bi se rvanje reklamiralo kao Liga šampiona sumnjam da bi bilo izbačeno sa OI.
Mozes ga reklamirati koliko hoces kad je vecini ljudi to dosadno da gledaju.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Feb 2013 19:09
|
offline
- Dule Vucetic
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 07 Dec 2012
- Poruke: 3
|
branko62 ::Licno bih izbacio pola sportova sa olimpijade. Cemu sluzi ta tradicija kako kazete ?
Nek npr. u Atini obelezavaju neku tradiciju na stare sportove, nesto kao sto mi obelezavamo godisnjicu Kosovskog boja. Ali zasto u danasnje vreme forsirati sportove koji nikome nisu interesantni i niko ih ne gleda ? Koliko to i kosta ! A cemu ?
Mislim da nisi u pravu ja a i mnogi drugi bi radije gledali rvanje nego npr.skvos,bejzbol koji mi ni dan danas nije jasno kako se igra a nije ga zanimljivo ni gledati.A to sto se danas od sportova sve vise ocekuju pare,to ce nam u skorijoj buducnosti biti jasno da sportovi vise nisu kao pre,vec se na njih gleda sve vise kao na posao a ne kao na sport i dobru zabavu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Feb 2013 12:48
|
offline
- branko62

- Elitni građanin
- Pridružio: 16 Mar 2008
- Poruke: 1567
- Gde živiš: Novi Sad
|
Dule Vucetic ::branko62 ::Licno bih izbacio pola sportova sa olimpijade. Cemu sluzi ta tradicija kako kazete ?
Nek npr. u Atini obelezavaju neku tradiciju na stare sportove, nesto kao sto mi obelezavamo godisnjicu Kosovskog boja. Ali zasto u danasnje vreme forsirati sportove koji nikome nisu interesantni i niko ih ne gleda ? Koliko to i kosta ! A cemu ?
Mislim da nisi u pravu ja a i mnogi drugi bi radije gledali rvanje nego npr.skvos,bejzbol koji mi ni dan danas nije jasno kako se igra a nije ga zanimljivo ni gledati.A to sto se danas od sportova sve vise ocekuju pare,to ce nam u skorijoj buducnosti biti jasno da sportovi vise nisu kao pre,vec se na njih gleda sve vise kao na posao a ne kao na sport i dobru zabavu.
Nisam rekao da svos treba da bude na olimpijadi. U onih "pola sportova" sto bih izbacio da se pitam, svakako bi tu bio i taj skvos.
Nemam nista protiv sto ti volis da gledas rvanje. Ali ti si manjina. Bas bas manjina. I zaista nema razloga da se zbog par ljudi organizuje takmicenje na svetskom nivou.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Feb 2013 12:10
|
offline
- Pridružio: 15 Jun 2009
- Poruke: 253
|
Aman covece, nisu ga izbacili zbog nekog kolektivnog sporta vec zbog petoboja i to ne atletskog, vec onog drugog u kome jases konja koga su vec 20 godina najavljivali da ce da izbace tako da je glavno pitanje sta su pre trebali da izbace sa Olimpijade rvanje ili petoboj za koga cisto sumnjam da je popularniji ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Feb 2013 18:00
|
offline
- branko62

- Elitni građanin
- Pridružio: 16 Mar 2008
- Poruke: 1567
- Gde živiš: Novi Sad
|
1389 ::Aman covece, nisu ga izbacili zbog nekog kolektivnog sporta vec zbog petoboja i to ne atletskog, vec onog drugog u kome jases konja koga su vec 20 godina najavljivali da ce da izbace tako da je glavno pitanje sta su pre trebali da izbace sa Olimpijade rvanje ili petoboj za koga cisto sumnjam da je popularniji ?
I jedno i drugo. Kazem polovinu bi trebalo izbaciti. Zaista je nakrkano svega i svacega.
Pazi, to ne znaci da te sportove treba totalno ukinuti, zabraniti ili nesto slicno. Ali mislim da im na olimpijadi mesto nije.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Nov 2013 12:27
|
offline
- Pridružio: 15 Jun 2009
- Poruke: 253
|
Надам се да ми модератори неће замерити што поново отварам стару тему али има битних новости у вези са њом.
Рвање враћено на Олимпијске игре
БУЕНОС АЈРЕС - Међународни олимпијски комитет (МОК) одлучио је у Буенос Ајресу да врати рвање у такмичарски програм за Олимпијске игре 2020. године.
У конкуренцији су били још сквош и бејзбол и софтобол, а МОК је тајним електронским гласањем на конгресу у Буенос Ајресу одлучио да врати рвање у олимпијски програм.
IZVOR:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Nov 2013 01:30
|
offline
- mcrule

- Legendarni građanin
- Michael
- Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
- Pridružio: 21 Feb 2010
- Poruke: 16934
- Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W
|
1389 ::Надам се да ми модератори неће замерити што поново отварам стару тему али има битних новости у вези са њом.
Рвање враћено на Олимпијске игре
БУЕНОС АЈРЕС - Међународни олимпијски комитет (МОК) одлучио је у Буенос Ајресу да врати рвање у такмичарски програм за Олимпијске игре 2020. године.
У конкуренцији су били још сквош и бејзбол и софтобол, а МОК је тајним електронским гласањем на конгресу у Буенос Ајресу одлучио да врати рвање у олимпијски програм.
Ne zameramo ti zbog toga, ali gde je izvor?
Navedi ga.
|
|
|
|
|
|
|
|