Taekwondo

1

Taekwondo

offline
  • Pridružio: 09 Sep 2003
  • Poruke: 15
  • Gde živiš: Nis

Ko hoce moze da se upise u Tekwondo klub!
Treninzi se odrzavju ponedeljak,sreda,petak u 20:30
Pa ko hoce nek izvoli!!!! 600 Din Clanarina



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Blshka 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2003
  • Poruke: 590

Samo reci u kom gradu se nalazi klub Smile
u Nisu?



offline
  • Pridružio: 09 Sep 2003
  • Poruke: 15
  • Gde živiš: Nis

Nalazi se u Nisu u Hali Cair.U sali za kickboks.Treninzi su sad pomereni za
21:00 ali su i dalje ponedeljkom i sredom i petkom.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 310
  • Gde živiš: Valjevo

Jesi li ti trener, kada camo se dogovoriti da malo odradimo koji sparing??? Smile))

offline
  • Pridružio: 09 Sep 2003
  • Poruke: 15
  • Gde živiš: Nis

Ne ja samo tamo treniram!!!!!
Trener mi je trenutno u koreji i polaze valjda za crni pojas 6 ili 7 dan!!!

A za sparing ce se dogovorimo!!!!!
Da li ti treniras neki (borilacki)sport da bi znao da se pripemim!!!

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 310
  • Gde živiš: Valjevo

Karate, Judo, Aikido, Tai chi!
Malo sam bio prestao zbog obaveza ali sada se opet ukljucujem!
Spremaj se Smile

offline
  • Pridružio: 27 Mar 2006
  • Poruke: -8

ITF ili WTF ???
Preferiram ITF. Crni pojas 3 DAN inace Wink

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

@Neo
Kladim se na tebe jer je to cista sigurica.
Karate, Judo, Aikido, Tai chi uaaaaaao men.

offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

ja sam malo nesto dogurao do zelenoga u WTF
lepe tehnike ko stvorene za filmske scene:)

offline
  • Pridružio: 06 Mar 2006
  • Poruke: 3

Pozdrav svim ITF-ovcima! Eto i u Vojvodini ima dosta klubova ITF federacije. U Kuli je od skora osnovan TKD Klub Hajduk. I za sada imamo oko 35 medalja, nas 6-orica koji se takmicimo. Uzmite u obzir da treniramo negde od oktobra.

p0zdrav

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2908 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 6 sakrivenih i 2838 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alexandar-1973, as2025, Asparagus, blejač, Bobanzd, Bolencebl, Bubimir, Bumbo, Cicumile, coaaco, cojapop, Comyymoc, Crazzer, djuradj, Dorcolac, dule10savic, dzoni158, Feller, Georgius, Glavonja049, Helket, Iskander, ISOF, jodzula, K-1A, Konda, Krin, Kruger, Laluvr, mackenzie, MagicniHerpes, MarijaC84, markolopin, mat, MB120mm, milanpb, MILO-VAN, mnn2, Moldovan, mrgud2025, mrm, nemkea71, niksa517, Nomica, Papadubi, pein, Petar25, predragc, repac, sale3811, SamoGledam, Sarmat, Semberija, Sevatar, Sirius, Smor, stalja, StalniPromatrač, vlado_pg, vuksa72, YU-UKI, zax22r, ZetaMan, ziggga