|
Poslao: 22 Dec 2004 17:30
|
offline
- gamzzy
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Apr 2003
- Poruke: 10725
- Gde živiš: Novi Sad
|
uhhhh, znao sam još sinoć za ovo, ali sam se zanimao sa OS-om... Pre podne nisam imao struje, a tek sam sada seo za komp na poslu
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 22 Dec 2004 17:37
|
offline
- Max

- Super građanin
- Marko Milic
- MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
- Pridružio: 02 Nov 2003
- Poruke: 1363
- Gde živiš: Beograd - Jagodina
|
SrecanR i od mene GoranK
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Dec 2004 03:18
|
|
|
Ali zna se ko na Kosovo kasno stize...
Anyway, ziv bio, veliki porastao i kao sto rekose, jos vise se razmnozio
P.S. Izvinjavam se zbog zakasnjenja ali sam tek sad primetio
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Dec 2004 18:41
|
offline
- Puky

- Scottish rebel
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 5815
- Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu
|
Ne kasnim ja nigde ... ali opet: Srecan ti rodjendan Matori.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Dec 2004 20:32
|
offline
- Pridružio: 07 Jul 2003
- Poruke: 1544
- Gde živiš: Vranje
|
i'm late again.Puno uspeha u poslu i puno ljubavi,srece i veselja
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Dec 2004 07:55
|
offline
- Svemirko
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Mar 2004
- Poruke: 3962
- Gde živiš: Zemun
|
Au, ja sam bruka zakasnio...nije me bilo... Srecan rodjendan sa zakasnjenjem
|
|
|
|
|
|
|
|